Zavolajte nám

Hotely s termálnou vodou Wellness hotely Portorož

Portorož

Hodnotenia 1x

Akciové ponuky Portorož

Recenzie a tipy

Našli sme pre Vás 6 pobytov v 6 hoteloch
 • Typ hotela
  Hotely s termálnou vodoux
 • Typ
  Relaxačné a Wellnessx
 • Lokalita
  Slovinskox
 • Portorožx
 • Wellness Hotel Apollo****, Portorož

  Hotel Apollo je jedinečný wellness hotel situovaný uprostred zelene v tieni borovíc, neďaleko mora a hlavnej promenády mesta Portorož. Je výbornou voľbou pre tých, ktorý majú aktívny alebo zdravý životný štýl. Svojim hosťom ponúka ubytovanie v priestranných klimatizovaných izbách s balkónom. Je prepojený s moderným wellness centrom Terme & Wellness Palace. Hneď pri vchode do hotela hostí... viac »
  od 69 €/noc

 • Hotel Grand Hotel Portorož****, Portorož

  Grand Hotel Portorož sa nachádza v bezprostrednej blízkosti mora. Predstavuje kombináciu modernej el egancie a historickej tradície, ponúka kvalitné gastronomické služby  s tradičnou mediteránskou pohostinnosťou. Hotel je priamo prepojený s termálnym a wellness LifeClass centrom so širokým výberom liečebných a skrášľujúcich procedúr. viac »
  od 75 €/noc

 • Mind Hotel Slovenija*****, Portorož

  Prestíž päťhviezdičkového hotela. Prvky tradičného i moderného života - v hoteli, izbách a službách. V popredí je príbeh kultivácie mysle a bielych kryštálov soli. Všetko pre prvotriedne pohodlie a relaxáciu. Prestíž dokonalej rovnováhy. viac »
  od 85 €/noc

 • Hotel Riviera****, Portorož

  Hotel Riviera sa nachádza v jedinečnom prostredí v centre mesta Portorož, priamo pri mori. Hotel je prepojený s komplexom krytých vyhrievaných bazénov s morskou vodou. Izby sú zariadené v malebnom štýle Stredomoria a ponúkajú tiež krásny výhľad na morský záliv. viac »
  od 57 €/noc

 • Act-ION Hotel Neptun****, Portorož

  Hotel Neptun sa nachádza vedľa borovicového hája nad hlavnou pobrežnou promenádou priamo v centre me sta Portorož. Hotel je prepojený s Terme&Wellness LifeClass, ktoré ponúka širokú škálu procedúr. Pláž z bieleho istarského kameňa je vzdialená asi 100 m od hotela. Pozdĺž pobrežia vedie dlhá promenáda, ktorá oddeľuje hotel od pláže. viac »
  od 57 €/noc

 • Socializing hotel Mirna****, Portorož

  Socializing hotel Mirna sa nachádza v polovici mierneho svahu nad hlavnou promenádou mesta Portorož. K vybaveniu hotela patrí vonkajší bazén a slnečná terasa. Hotel je prepojený s Terme&Wellness LifeClass krytou chodbou. Hotel je vhodný pre rodiny s deťmi, ale aj pre páry, ktoré hľadajú oddych a uvoľnenie. viac »
  od 52 €/noc

Zavolajte nám