Zavolajte nám

Akciové pobyty Jáchymov

Našli sme pre Vás 9 pobytov v 2 hoteloch
 • Lokalita
  Čechyx
 • Jáchymovx
 • Kúpeľné minimum

  Jáchymov

  Pobyt, ktorý ponúka ochutnávku z toho, čo ponúkajú klasické liečebné pobyty v kúpeľoch. Čaká na Vás vstupná prehliadka, kde Vám lekár zdiagnostikuje prípadné problémy a odporučí procedúry. Počas pobytu môžete využívať základné wellness služby zariadenia.


  Názov Strava Dĺžka Cena /Pobyt  
  pln 7 nc. 643 € Viac info
 • Kúpeľný liečebný pobyt

  Jáchymov

  Komplexný liečebný pobyt zahŕňa okrem ubytovania a stravovania aj lekárske prehliadky a procedúry na základe odporúčania lekára. Vďaka komplexnému liečebnému programu sa nemusíte starať o nič, len o váš oddych.


  Názov Strava Dĺžka Cena /Pobyt  
  pln od 14 nc. od 1275 € Viac info
  pln 7 nc. 563 € Viac info
 • Kúpeľný liečebný pobyt all inclusive

  Jáchymov

  Špeciálny komplexný liečebný pobyt v kúpeľoch s nadštandardným rozsahom služieb a ďalšími výhodami. Súčasťou pobytu je poradenstvo lekára a prehliadka. Klient môže využívať oveľa väčší počet procedúr, ako pri iných pobytoch.


  Názov Strava Dĺžka Cena /Pobyt  
  pln od 14 nc. od 1580 € Viac info
 • Kúpeľný liečebný pobyt extra

  Jáchymov

  Komplexný liečebný pobyt na dlhšie obdobie, ktorý zahŕňa okrem ubytovania a stravovania aj lekárske prehliadky a procedúry na základe odporučenia lekára. Paleta predovšetkým lekárskych služieb je širšia ako pri Kúpeľnom liečebnom pobyte, no klienti môžu využívať aj iné výhody, ktoré hotel poskytuje.


  Názov Strava Dĺžka Cena /Pobyt  
  pln od 14 nc. od 1229 € Viac info
 • Liečebno-preventívny pobyt

  Jáchymov

  Pobyt je zameraný predovšetkým na prevenciu a čiastočne na liečbu. Vďaka jedinečným liečebným procedúram, ktoré Vám odporučí lekár, získa vaše telo lepšiu imunitu voči chorobám.


  Názov Strava Dĺžka Cena /Pobyt  
  pln od 7 nc. od 614 € Viac info
  pln od 7 nc. od 534 € Viac info
 • Špecializovaný liečebný pobyt

  Jáchymov

  Liečebný pobyt zameraný na špecifickú liečbu. Súčasťou pobytu je aj vstupná prehliadka lekára, ktorý klientovi zdiagnostikuje problémy a určí vhodnú terapiu. Vodoliečba, teploliečba, elektroliečba, cvičenie... To sú len niektoré z možností, ako sa zbaviť Vašich zdravotných problémov.


  Názov Strava Dĺžka Cena /Pobyt  
  pln od 14 nc. od 1390 € Viac info
  pln od 14 nc. od 1114 € Viac info
Zavolajte nám