Zavolajte nám

Wellness hotely Vyšné Ružbachy

Vyšné Ružbachy

Hodnotenia 587x

Akciové ponuky Vyšné Ružbachy

Recenzie a tipy

 • Cítila som sa tam fantasticky , a nakoľko bolo málo času musím sa tam vrátiť, aby som mohla všetko popozerať a navštíviť , ale aj tak o môžem v Kľude každému doporučiť , či ubytovanie , liečivú...
 • Veľmi sa nám páčil Biely dom, ktorý na nás zapôsobil svojou architektúrou a Kamenný dvor. Páčilo sa nám veľmi celé okolie Vyšných Ružbách.

Informácie

Procedúry v kúpeľoch Vyšné Ružbachy

Hľadáte efektívny spôsob ako zhodiť nadbytočné kilá? Alebo máte problémy s...

Našli sme pre Vás 41 pobytov v 3 hoteloch
 • Lokalita
  Slovenskox
 • Vyšné Ružbachyx
 • Grandhotel Strand****, Vyšné Ružbachy

  Hotel Grand Strand je elegantný 4-hviezdičkový hotel situovaný v centre Kúpeľov Vyšné Ružbachy. Ponú ka termálny vonkajší a vnútorný bazén. Priamo v hoteli sa nachádza Aqua Thermall Wellness, ktoré ponúka množstvo oddychových atrakcií. V celom objekte je hosťom k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. viac »
  od 57 €/noc

 • Hotel Travertín***, Vyšné Ružbachy

  Hotel Travertín I. sa nachádza priamo v centre klimatických a minerálnych kúpeľov Vyšné Ružbachy. V obci sa nachádzajú prírodné liečivé minerálne pramene, ktoré sú vhodné na liečenie srdcovo-cievnych a nervových chorôb. Hotel preto ponúka aj liečebné a relaxačné pobyty. Neďaleko od hotela sa nachádza veľa zaujímavostí a okolie ponúka vhodné podmienky pre absolvovanie výletov.     viac »
  od 35 €/noc

 • Hotel Švajčiarske domčeky***, Vyšné Ružbachy

  Švajčiarske domčeky pripomínajú svojim jedinečným štýlom alpskú zrubovú architektúru. Izby prešli ko mpletnou rekonštrukciou a zabezpečia klientom maximálny komfort. Výnimočná pokojná lokalita týchto domčekov láka na nerušené strávenie voľných chvíľ v kúpeľných parkoch, či travertínového jazierka Kráter.   viac »
  od 35 €/noc

Zavolajte nám