Zavolajte nám

Wellness hotely Turčianske Teplice

Našli sme pre Vás 41 pobytov v 3 hoteloch
 • Lokalita
  Slovenskox
 • Turčianske Teplicex
 • Liečebný dom Aqua**, Turčianske Teplice

  Liečebný dom Aqua**, situovaný len pár mestrov od Spa & Aquaparku, ponúka ekonomicky výhodnejšie ubytovanie v štandardne zariadených dvojlôžkových izbách s balkónom. V liečebnom dome sa poskytuje len ubytovanie, na stravu a procedúry je potrebné dochádzať do neďalekého kúpeľného domu Veľká Fatra (cca 200 m). V liečebnom dome sa nachádza výťah.  viac »
  od 44 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Veľká Fatra***, Turčianske Teplice

  Hotel Veľká Fatra*** je situovaný priamo na kúpeľnej kolonáde. Komfortné ubytovanie a bohatá ponuka poskytovaných služieb, ktoré sú vrátane liečebných procedúr dostupné "suchou nohou". Priamo v hoteli sa nachádza aj termálny bazén s liečivou vodou.   viac »
  od 56 €/noc

 • Hotel Royal Palace*****, Turčianske Teplice

  Royal Palace***** je novozrekonštruovaný liečebný dom, situovaný v priestoroch bývalého liečebného d omu Malá Fatra, Kollár, zriadený v štýle art deco, ktorý predstavuje jedno z najluxusnejších ubytovaní na Slovensku. Hotel svojim hosťom ponúka nadštandardné ubytovanie – Jednolôžkové izby, Deluxe dvojlôžkové izby, Malé apartmány, Veľké apartmány, Prezidentský apartmán. Priamo v budove sa... viac »
  od 129 €/noc

Zavolajte nám