Zavolajte nám

Wellness hotely Trenčianske Teplice

Trenčianske Teplice

Hodnotenia 2308x

Superakcia Trenčianske Teplice

Akciové ponuky Trenčianske Teplice

Recenzie a tipy

 • mne sa tam strašne páči,všetko chodievam tam strašne dávno a nenapadlo ma,že tam budem chodiť aj na liečebné procesy mať viac peňazí ani odťial neodchádzam
 • Všetko je na v kúpelnom centre.To je super! Ďakujem za príemný pobyt.
 • čo som potrebovala, to som aj našla..., takže spokojná
 • Vôbec celkové prostredie. Reštauračné - reštaurácia Zuzi - veľmi príjemné posedenie, dobrá strava, nápoje, obsluha
 • To čo so navštívila,som bola spokojná.

Informácie

Kúpele Trenčianske Teplice pokračujú v boji o vodu

O liečivú vodu v Trenčianskych Tepliciach sa stále bojuje. Zatiaľ jediná...

Našli sme pre Vás 60 pobytov v 9 hoteloch
 • Lokalita
  Slovenskox
 • Trenčianske Teplicex
 • Hotel Flóra***

  1014
  8.8
  Hotel Flóra***, Trenčianske Teplice

  Hotel Flóra sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc, v blízkosti kúpeľného parku. Pýchou Hotela Fl óra je moderné wellness centrum, dominantou ktorého sú dva antikorové bazény. V priestoroch wellness centra je k dispozícii aj fínska či soľná parná sauna, bylinková inhalácia, tepidárium, vodná cesta a fitnes centrum.  V ponuke je taktiež viac ako 30 liečebných procedúr vrátane thajských... viac »
  od 42 €/noc

 • Wellness Hotel Panorama****, Trenčianske Teplice

  Novootvorený wellness & spa hotel PANORAMA**** je moderný rodinný hotel, kde je každý hosť vítan ý a dostane sa mu komfortných a komplexných služieb. Súčasťou hotela je wellness centrum, hosťom je k dispozícii aj hotelová reštaurácia s vynikajúcou ponukou jedál zdravej kuchyne, Lobby bar Salvia a v letných mesiacoch slnečná záhradná terasa. Hotelové wellness centrum poskytuje širokú... viac »
  od 54 €/noc

 • Parkhotel na Baračke****, Trenčianske Teplice

  Parkhotel na Baračke je malý, komfortný hotel rodinného typu. Leží v krásnom prírodnom prostredí kúp eľného mesta, na okraji kúpeľného parku. V hotelovom wellness centre nájdete širokú ponuku viac ako 30 liečebných procedúr pod jednou strechou, ktoré vhodne doplňuje krytý bazén, saunový komplex a solárium. Vzdialenosť do centra mesta s pešou zónou, kúpeľnou dvoranou, vonkajším... viac »
  od 41 €/noc

 • Hotel Most Slávy***, Trenčianske Teplice

  Známy Hotel Most slávy leží priamo v centre kúpeľov Trenčianske Teplice, neďaleko zeleného parku. Ho tel sídli v krásnej historickej budove a ponúka výnimočnú dobovú atmosféru. Gurmánov poteší výborná hotelová reštaurácia so širokým výberom špecialít z diviny a domácou slivovicou z vlastného sadu. Súčasťou hotelového komplexu Most Slávy sú aj dve vily Miramare - Corfu Dea a vila Vera. Pred... viac »
  od 55 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Pax***, Trenčianske Teplice

  Zrekonštruovaný Kúpeľný Hotel PAX je výborne situovaný v centre kúpeľov na pešej zóne v blízkosti kú peľného parku. Je prepojený s najobľúbenejším teplickým termálnym bazénom SINA a historickou odpočivárňou Hammam ako aj s budovami, kde sa podávajú procedúry. Viaceré lekárske ordinácie a vybrané procedúry sú hosťom k dispozícii priamo v hoteli. V priestoroch hotela sa nachádza kozmetika, denná... viac »
  od 59 €/noc

 • Liečebný dom Krym****, Trenčianske Teplice

  Najkomfortnejší liečebný dom KRYM I.kategórie sa nachádza priamo v centre mesta.Recepcia otvorená nepretržite, k dispozícii je viacero výťahov, ďalej sa v dome nachádza denná kaviareň, Espresso bar, nočný klub, kaderníctvo a pedikúra, kozmetika, zmenáreň, parkovisko priamo pri dome. Na... viac »
  od 61 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Slovakia***, Trenčianske Teplice

  Cenovo dostupný Hotel Slovakia sa nachádza priamo v centre Trenčianskych Teplíc a tvorí bránu do mes tskej pešej zóny. Príjemné prostredie hotela umožňuje jeho široké využitie - od kúpeľných a relaxačných pobytov až po výlety s deťmi či krátkodobé ubytovanie. Priamo v hoteli je klientom k dispozícii vnútorný bazén a relax centrum. viac »
  od 51 €/noc

 • Penzión Baske***, Trenčianske Teplice

  Penzión dostal meno po najvyššom vrchu Baske, čnejúcim nad malebnou dolinou riečky Tepličky a nad kú peľným mestom Trenčianske Teplice. Penzión sa nachádza v kúpeľnom parku a je súčasťou komplexu budov VENEZIA, ktoré boli postavené koncom 19. storočia v novorenesančnom štýle slnečného Talianska. Komfort, útulnosť a súkromie penziónu spolu s jedinečnosťou liečebných účinkov termálnych... viac »
  od 44 €/noc

 • Liečebný dom Atlantis**, Trenčianske Teplice

  Pôvabný dependance Atlantis disponuje dobovou atmosférou. Nachádza sa v centre mesta, pár krokov od pešej zóny. Maximálna kapacita 50 hostí ho radí k malým hotelom s útulným prostredím. viac »
  od 51 €/noc

Zavolajte nám