Zavolajte nám

Wellness hotely Trenčianske Teplice

Trenčianske Teplice

Hodnotenia 2665x

Recenzie a tipy

 • pre mňa a mamičku boli prínosom prechádzky po krásnom okolí
 • Vôbec celkové prostredie. Reštauračné - reštaurácia Zuzi - veľmi príjemné posedenie, dobrá strava, nápoje, obsluha
 • To čo so navštívila,som bola spokojná.
 • Všetko je na v kúpelnom centre.To je super! Ďakujem za príemný pobyt.
 • Každý si určitě najde vše vhodné dle jeho schopností. Já jsem byla se vším maximálně spokojena.

Informácie

Kúpele Trenčianske Teplice pokračujú v boji o vodu

O liečivú vodu v Trenčianskych Tepliciach sa stále bojuje. Zatiaľ jediná...

Našli sme pre Vás 72 pobytov v 9 hoteloch
 • Lokalita
  Slovenskox
 • Trenčianske Teplicex
 • Hotel Most Slávy***, Trenčianske Teplice

  Známy Hotel Most slávy leží priamo v centre kúpeľov Trenčianske Teplice, neďaleko zeleného parku. Ho tel sídli v krásnej historickej budove a ponúka výnimočnú dobovú atmosféru. Gurmánov poteší výborná hotelová reštaurácia so širokým výberom špecialít z diviny a domácou slivovicou z vlastného sadu. Súčasťou hotelového komplexu Most Slávy sú aj dve vily Miramare - Corfu Dea a vila Vera. Pred... viac »
  od 42 €/noc

 • Liečebný dom Krym***, Trenčianske Teplice

  Zrekonštruovaný hotel Krym nachádzajúci sa v centre mesta na pešej zóne ponúka ubytovanie na 290 lôž kach rozmiestnených na celkom piatich poschodiach. Na každom poschodí sa nachádza slnečná terasa. Hotel ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách a apartmánoch v kategóriách Standard a Comfort. Hotelová reštaurácia ponúka možnosť celodenného stravovania. Procedúry prebiehajú priamo v hoteli a... viac »
  od 64 €/noc

 • Parkhotel na Baračke****, Trenčianske Teplice

  PARKHOTEL na Baračke je malý, komfortný hotel rodinného typu so službami schopný uspokojiť i požiada vky náročnejších hostí. Leží v krásnom prírodnom prostredí kúpeľného mesta, na okraji kúpeľného parku. Vedľa hotela sa nachádza Labutie jazierko s možnosťou člnkovania a rybolovu a športový areál s tenisovými kurtami a minigolfovým ihriskom. Vzdialenosť do centra mesta s pešou zónou, kúpeľnou... viac »
  od 49 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Pax***, Trenčianske Teplice

  Zrekonštruovaný Kúpeľný Hotel PAX je výborne situovaný v centre kúpeľov na pešej zóne v blízkosti kú peľného parku. Je prepojený s najobľúbenejším teplickým termálnym bazénom SINA a historickou odpočivárňou Hammam ako aj s budovami, kde sa podávajú procedúry. Viaceré lekárske ordinácie a vybrané procedúry sú hosťom k dispozícii priamo v hoteli. V priestoroch hotela sa nachádza kozmetika, denná... viac »
  od 60 €/noc

 • Hotel Flóra***

  1118
  8.8
  Hotel Flóra***, Trenčianske Teplice

  Hotel Flóra sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc, v blízkosti kúpeľného parku. Pýchou Hotela Fl óra je moderné wellness centrum, dominantou ktorého sú dva antikorové bazény. V priestoroch wellness centra je k dispozícii aj fínska či soľná parná sauna, bylinková inhalácia, tepidárium, vodná cesta a fitnes centrum.  V ponuke je taktiež viac ako 30 liečebných procedúr vrátane thajských... viac »
  od 39 €/noc

 • Wellness Hotel Panorama****, Trenčianske Teplice

  Novootvorený wellness & spa hotel PANORAMA**** je moderný hotel, kde je každý hosť vítaný a dost ane sa mu komfortných a komplexných služieb. Súčasťou hotela je wellness centrum, hosťom je k dispozícii aj hotelová reštaurácia s vynikajúcou ponukou jedál zdravej kuchyne, Lobby bar Salvia a v letných mesiacoch slnečná záhradná terasa. Hotelové wellness centrum poskytuje širokú ponuku... viac »
  od 56 €/noc

 • Penzión Baske***, Trenčianske Teplice

  Penzión dostal meno po najvyššom vrchu Baske, čnejúcim nad malebnou dolinou riečky Tepličky a nad kú peľným mestom Trenčianske Teplice. Penzión sa nachádza v kúpeľnom parku a je súčasťou komplexu budov VENEZIA, ktoré boli postavené koncom 19. storočia v novorenesančnom štýle slnečného Talianska. Komfort, útulnosť a súkromie penziónu spolu s jedinečnosťou liečebných účinkov termálnych... viac »
  od 40 €/noc

 • Liečebný dom Atlantis**, Trenčianske Teplice

  Pôvabný dvojposchodový dependance Atlantis** disponuje dobovou atmosférou. Nachádza sa v centre mest a, pár krokov od pešej zóny. Maximálna kapacita 50 hostí ho radí k malým hotelom s útulným prostredím. Recepcia sa nachdáza v LD Eskalup cca 20 m od hotela. K dispozícii sú jednolôžkové a dvojlôžkové izby a dva podkrovné apartmány. Na stravu sa dochádza do vedľajšej budovy Gurmán, ktorá ponúka... viac »
  od 51 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Slovakia***, Trenčianske Teplice

  Hotel Slovakia sa nachádza priamo v centre Trenčianskych Teplíc a tvorí bránu do mestskej pešej zóny . Kapacita hotela je 140 lôžok rozmiestnených na celkom štyroch poschodiach. K dispozícii sú jednolôžkové, dvojlôžkové izby, apartmány a rodinné izby. Všetky izby disponujú balkónom či terasou. Príjemné prostredie hotela umožňuje jeho široké využitie - od kúpeľných a relaxačných pobytov až po... viac »
  od 54 €/noc

Zavolajte nám