Zavolajte nám

Wellness hotely Termálne kúpaliská Poděbrady

Našli sme pre Vás 49 pobytov v 7 hoteloch
 • Prostredie
  Termálne kúpaliskáx
 • Lokalita
  Čechyx
 • Poděbradyx
 • Kúpeľný Hotel Park****, Poděbrady

  Kúpeľný hotel Park je umiestnený na pešej zóne kolonády v centrálnej časti kúpeľného parku v krásnom a pokojnom prostredí kúpeľného mesta Poděbrady, vzdialeného cca 50 km východne od Prahy. Jedinečná poloha Kúpeľného hotela Park zaručuje ideálne možnosti regenerácie a relaxácie. Jedná sa o moderný budovu s bezbariérovým prístupom vybavenú v štandarde "First class". Všetky terapie sú... viac »
  od 74 €/noc

 • Liečebný dom Zimní lázně***, Poděbrady

  Ubytovacie zariadenie leží v centre mesta, v blízkosti hlavných turistických zaujímavostí.Jeho hlavn ými výhodami sú veľký výber služieb priamo v zariadení, tiché okolie, bazén priamo v budove.Je zvlášť vhodné pre relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné pobyty, ubytovanie pre náročnú klientelu. viac »
  od 47 €/noc

 • Hotel Libenský****, Poděbrady

  Ubytovacie zariadenie leží v centre mesta, v blízkosti hlavných turistických zaujímavostí.Jeho hlavn ými výhodami sú výnimočné štýlové prostredie, kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení.Je zvlášť vhodné pre relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné pobyty, medové týždne. viac »
  od 58 €/noc

 • Hotel Bellevue - Tlapák****, Poděbrady

  Hotel Bellevue – Tlapák má ideálnu polohu, priamo v centre známych kúpeľov Poděbrady. Nachádza sa v kúpeľnom parku, ktorý využívajú návštevníci na relaxáciu a oddych. Hotel Bellevue – Tlapák svojim hosťom ponúka možnosť ubytovania v novozrekonštruovaných izbách. Procedúry sa poskytujú v hoteli Libenský v blízkosti hotela. viac »
  od 58 €/noc

 • Hotel Zámeček****, Poděbrady

  Ubytovacie zariadenie leží v prírode, v ústraní od ostatných usadlostí.Jeho hlavnými výhodami sú kúp eľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, tiché okolie.Je zvlášť vhodné pre relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné pobyty, medové týždne. viac »
  od 52 €/noc

 • Hotel Libuše***, Poděbrady

  Ubytovacie zariadenie leží v centre mesta, v blízkosti hlavných turistických zaujímavostí.Je zvlášť vhodné pre relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné pobyty, medové týždne. viac »
  od 45 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Felicitas****, Poděbrady

  Ubytovacie zariadenie leží v centre mesta, v blízkosti hlavných turistických zaujímavostí.Jeho hlavn ými výhodami sú kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, vysoký štandart, reprezentatívnosť, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia, bazén priamo v budove.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, relaxačné a liečebné pobyty,... viac »
  od 64 €/noc

Zavolajte nám