Zavolajte nám

Wellness hotely Termálne kúpaliská Nový Smokovec

Nový Smokovec

Hodnotenia 347x

Recenzie a tipy

 • Vaša ponuka z môjho pohľadu dostačujúca,som spokojná a doporučujem aj náročným návštevníkom. Ďakujem.
 • Kulturne vyzitie je siroky pojem. Prijela jsem za cerstvym vzduchem, horami a hlavne poznani mistnich zvyku a jidla. Vse bylo super ! Pristi rok prijedu (-deme) na delsi pobyt. Restaurace jsou...

Informácie

Letný štart v Kúpeľoch Nový Smokovec

Ak Kúpele Nový Smokovec pomaly otvárajú letnú kúpeľnú sezónu. Na sobotu 7....

Našli sme pre Vás 22 pobytov v 4 hoteloch
 • Prostredie
  Termálne kúpaliskáx
 • Lokalita
  Slovenskox
 • Nový Smokovecx
 • Apartmány Família Smokovec***, Nový Smokovec

  Família sa nachádza 1 km od centra Starého Smokovca, z ktorého okrem in& eacute;ho vedie aj nová pozemná lanovka na Hrebienok (zjazd na sánkach a kolobežkách do Starého Smokovca). V novom Smokovci sa nachádza lyžiarske stredisko Jakubkova lúka s umelým zasnežovaním. Apartmány sú... viac »
  od 22 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Palace***, Nový Smokovec

  Liečebný dom Palace je situovaný v centre Nového Smokovca. Nový Smokovec patrí medzi najznámejšie kl imatické kúpele na celom Slovensku. V roku 1997 bol hotel Palace kompletne rekonštruovaný. Dovolenkujúci klient má možnosť využiť služby relaxačného, liečebného a skrášľujúceho charakteru. Súčasťou hotela je aj malý krytý bazén a fitnescentrum. Dovolenkári môžu počas voľných chvíľ absolvovať... viac »
  od 30 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Branisko***, Nový Smokovec

  Hotel Branisko je postavený v historickom klasickom tatranskom štýle. Nachádza sa v ňom 20 moderne z rekonštruovaných izieb a 1 apartmán. Poloha je uprostred príjemného parku skrášlenom umeleckými dielami. Izby sú vybavené WC, kúpeľňou, TV a rádiom, príp. balkónom. Branisko je centrom kúpeľnej terapie a poskytuje liečebné procedúry všetkým hosťom Kúpeľov Nový Smokovec. viac »
  od 30 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Palace Grand***, Nový Smokovec

  Palace Grand*** je depandance hotela Palace s príjemným ubytovaním v 19 izbách. Každá má minibar, TV s plazmovou obrazovkou - a väčšina z nich ponúka nezabudnuteľný výhľad na Lomnický štít aj z balkóna či  priamo z postele.Štandardne môžete využívať (počas otváracích hodín) bazén, ricchochet, Vitálny svet a procedúry, všetko v rámci nášho kúpeľného komplexu, v hoteloch Palace alebo Branisko.... viac »
  od 40 €/noc

Zavolajte nám