Zavolajte nám

Wellness hotely Termálne kúpaliská Mosonmagyaróvár

Našli sme pre Vás 17 pobytov v 4 hoteloch
 • Prostredie
  Termálne kúpaliskáx
 • Lokalita
  Maďarskox
 • Mosonmagyaróvárx
 • Hotel Termal Aqua***, Mosonmagyaróvár

  Moderný trojhviezdičkový wellness hotel Termal Aqua sa nachádza priamo v are&aa cute;li kúpeľov, v historickej časti mesta. Hotel je súčasťou kúpeľného areálu, kde sa nachádzajú aj reštaurácie, liečebné služby, masáže, sauna a drobné obchody. viac »
  od 55 €/noc

 • Hotel Aquasol Resort****, Mosonmagyaróvár

  Aquasol Resort sa nachádza v jednej z najkrajších častí mesta Mosonmagyaróvár, v štvrti Lucsony, kto rá bola súčasťou zámku Magyaróvár. Je vzdialený len 450 m od termálnych kúpeľov. Aquasol Resort má dve budovy, v ktorých je hosťom k dispozícii 18 izieb. Vonkajší bazén so stredomorskou atmosférou je obklopený lehátkami a ponúka jedinečný odpočinok. Hotel je ideálnou voľbou pre páry na... viac »
  od 54 €/noc

 • Hotel Thermal***, Mosonmagyaróvár

  Thermal Hotel Superior Mosonmagyaróvár*** sa nachádza 50 m od termálneho kúpaliska, so 44 dvojposteľ ovými izbami, s dvomi prepojiteľnými rodinnými izbami a s jedným apartmánom čaká na svojich ctených zákazníkov s rodinnou atmosférou a pohostinnosťou len zopár krokov od vydláždeného historického centra mesta. Kúpeľný hotel kladie veľký dôraz na udržanie zdravia, disponuje vlastnou lekárskou... viac »
  od 59 €/noc

 • Hotel Lajta Park****, Mosonmagyaróvár

  Hotel Lajta sa nachádza v centre mesta Mosonmagyaróvár, iba 10 km od rakúskych a slovenských hraníc a ponúka elegantné kúpele, salón krásy a reštauráciu. Priestranné izby v hoteli Park Lajta majú posedenie a vlastnú kúpeľňu s fénom. Všetky sú vybavené Wi-Fi pripojením, TV so satelitným príjmom a klimatizáciou. Najlepšie izby zahŕňajú veľké obývacie izby a dobre vybavenú kuchyňu.... viac »

Zavolajte nám