Zavolajte nám

Wellness hotely Termálne kúpaliská Hévíz

Našli sme pre Vás 12 pobytov v 7 hoteloch
 • Prostredie
  Termálne kúpaliskáx
 • Lokalita
  Maďarskox
 • Hévízx
 • Hotel Danubius Health Spa Resort Hévíz****, Hévíz

  Danubius Health Spa Resort Hévíz leží v malebnom prostredí, je obklopené zeleňou, 5 minút chôdze od najväčšieho prírodného termálneho jazera v Európe. Je to ideálne miesto pre relaxáciu, wellness, beauty, lekárske ošetrenia a antistresové programy s lekármi. Od apríla 2017 čaká hostí vynovený saunový svet. viac »
  od 71 €/noc

 • Hotel Europa Fit****, Hévíz

  Hotel Európa Fit sa nachádza pár minút chôdze od termálneho jazera. Koncom roka 2014 prešiel takmer úplnou rekonštrukciou. Hostí privíta vynovený vodný a saunový svet na ploche 700 m2, moderné priestory, jedinečné VITALIUM Medical a beauty centrum, ako aj nová reštaurácia a bary. Počas celého roka ponúka zaujímavé programy aj pre rodiny s deťmi. viac »
  od 84 €/noc

 • Lotus Therme Hotel & Spa*****, Hévíz

  Lotus Therme Hotel & Spa je najexkluzívnejší  wellness  hotel v m este Hévíz. Tento 5-hviezdičkový hotel je umiestnený uprostred 17 hektárového parku neďaleko najväčšieho termálneho jazera v Európe a ponúka tradičné maďarské procedúry, salón krásy a... viac »
  od 106 €/noc

 • Hotel Danubius Health Spa Resort Aqua****, Hévíz

  Ubytovacie zariadenie leží priamo v meste.Jeho hlavnými výhodami sú blízkosť vodnej plochy vhodnej n a kúpanie, blízkosť termálnych kúpalísk, kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, vysoký štandart, reprezentatívnosť, jednoducho dostupné športoviská, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a... viac »
  od 73 €/noc

 • Hotel Hunguest Helios***, Hévíz

  Ubytovacie zariadenie leží na okraji obce.Jeho hlavnými výhodami sú výnimočné štýlové prostredie, bl ízkosť vodnej plochy vhodnej na kúpanie, blízkosť termálnych kúpalísk, kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, tiché okolie, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, relaxačné a... viac »
  od 49 €/noc

 • Hotel Spa Hévíz****, Hévíz

  Hotel má jedinečnú polohu priamo pri jazere Hévíz, najväčšom prírodnom termálnom jazere v Európe. Po núka vnútorný bazén a kúpeľné balneo centrum. Vstup do časti jazera vyhradenej na kúpanie je bezplatný. Wellness centrum hotela Spa sa nachádza v neoklasicistickej budove, kde klienti majú k dispozícii vírivku a široký výber masáží a kozmetických procedúr.V reštaurácii hotela Spa Hévíz si... viac »
  od 51 €/noc

 • Hunguest Hotel Panorama***, Hévíz

  Ubytovacie zariadenie leží priamo v meste.Jeho hlavnými výhodami sú blízkosť termálnych kúpalísk, kú peľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, vysoký štandart, reprezentatívnosť.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné pobyty, rodinné dovolenky. viac »
  od 42 €/noc

Zavolajte nám