Zavolajte nám

Wellness hotely Termálne kúpaliská Eger

Našli sme pre Vás 13 pobytov v 4 hoteloch
 • Prostredie
  Termálne kúpaliskáx
 • Lokalita
  Maďarskox
 • Egerx
 • Hotel Eger****, Eger

  Hotelový komplex Eger Park sa nachádza v centre mesta,  vedľa zrekonštr uovaného divadla Géza Gárdonyi. Hotelový komplex sa skladá z dvoch budov, z hotela Park a hotela Eger. Hotel Eger bol postavený v barokovom štýle v roku 1980 a je v súkromnom vlastníctve od roku 2002. V hoteli sa... viac »
  od 56 €/noc

 • Hotel Park****, Eger

  Elegantný hotelový komplex v meste Eger sa nachádza len 500 metrov od hlavn&eac ute;ho námestia, v blízkosti divadla Gárdonyi Géza, ktoré je považované za centrum kultúrneho života. Hotelový komplex sa skladá z dvoch budov, z hotela Park a z hotela Eger. Hotel Park, prvý hotel v meste Eger, bol... viac »
  od 63 €/noc

 • Hunguest Hotel Flóra***, Eger

  Ubytovacie zariadenie leží priamo v obci.Jeho hlavnými výhodami sú architektonicky zaujímavé okolie, blízkosť termálnych kúpalísk, kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, vysoký štandart, reprezentatívnosť, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné... viac »
  od 36 €/noc

 • Hotel Ködmön Wellness****, Eger

  Najnovší hotel v Egeri sa nachádza v jednej z najznámejších turistických atrakcií tohto mesta, v tzv . Szépasszonyvölgy - „údolí krásnych žien“. Údolie slávnych vín mesta Eger ponúkajúce gastronómiu a kultúru je veľmi atraktívnym miestom pre turistov po celý rok. Využite veľké hotelové wellness centrum vrátane krytého bazéna, sauny a parného kúpeľa, doprajte si lahodnú maďarskú kuchyňu a... viac »
  od 40 €/noc

Zavolajte nám