Zavolajte nám

Wellness hotely Termálne kúpaliská Bešeňová

Bešeňová

Hodnotenia 242x

Akciové ponuky Bešeňová

Recenzie a tipy

 • Ak si samy zabezpečíte trávenie voľného času vyhľadaním aktivít,kultúrnych podujatí,prírodných krás, kúpaním v neďalekej Bešeňovej,návštevou jaskýň,múzeí,turistikou...ap.,tak pobyt v Relaxačnom...

Informácie

Thermal park Bešeňová

Aquapark Thermal park Bešeňová leží na území regiónu Liptov v kúpeľnej...

Našli sme pre Vás 7 pobytov v 4 hoteloch
 • Prostredie
  Termálne kúpaliskáx
 • Lokalita
  Slovenskox
 • Bešeňováx
 • Hotel Bešeňová***, Bešeňová

  Ubytovacie zariadenie leží v centre kúpeľného mesta.Jeho hlavnými výhodami sú blízkosť vodnej plochy vhodnej na kúpanie, blízkosť termálnych kúpalísk, kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, vybavenie pre pobyty rodiny s deťmi, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné pobyty, rodinné... viac »
  od 49 €/noc

 • Hotel Galeria Thermal****, Bešeňová

  Jediný holistický hotel na Slovensku sa sústredí na všetky tri úrovne bytosti a to: telo, dušu i mys eľ. Hotel svojim hosťom okrem individuálneho a VIP prístupu, ponúka privátny prístup k bazénom s blahodarnou termálnou vodou priamo z izieb hotela. Exkluzívne spojenie skla, zvýšených stropov a veľkých okien vám prinesú galériu jedinečných výhľadov na Chopok, panorámu Nízkych Tatier, Chočské... viac »
  od 90 €/noc

 • Relax Hotel Sojka***, Bešeňová

  Hotel Sojka sa nachádza v strede liptovského regiónu, ukrytý v tichu ded inky Malatíny. Hotel Sojka nie je ten druh hotela, aký by ste očakávali. Pozostáva z viacerých budov v tradičnom štýle, ktoré sú citlivo umiestnené v pekne upravenej záhrade. Je to miesto, kde si naozaj odpočiniete a... viac »
  od 60 €/noc

 • Hotel Koliba Gréta***, Bešeňová

  Nádherná zelená dolinka, uprostred sveta... v tej dolinke rozprestiera sa Hotel Koliba Gréta***. Hot el predstavuje spojenie dávnych tradícii a na duchu Vás už pri vstupe pohladí priateľská atmosféra, no vyznačuje sa hlavne vynikajúcou gastronómiou starých materí. Z hotelovej reštaurácie neodíde nikto hladný ani smädný. Atmosféru reštaurácie dotvára otvorené ohnisko s možnosťou grilovania, ako... viac »
  od 56 €/noc

Zavolajte nám