Zavolajte nám

Wellness hotely Sklené Teplice

Našli sme pre Vás 22 pobytov v 4 hoteloch
 • Lokalita
  Slovenskox
 • Sklené Teplicex
 • Liečebný dom Goethe***, Sklené Teplice

  Novozrekonštruovaný Kúpeľný dom Goethe sa nachádza v blízkosti kúpeľného parku. Ponúka štýlové izby a interiér, v ktorom na vás z každej strany dýcha slávna história kúpeľov. Priamo v kúpeľnom dome sa nachádza sedavý termálny bazén a podávajú sa tu vodoliečebné procedúry a originálne thajské masáže. Súčasťou kúpeľného domu je historická kaviareň Kursalón. Hostia majú na izbách k dispozícii aj... viac »
  od 50 €/noc

 • Liečebný dom Mateja Bela***, Sklené Teplice

  Zrenovovaný penzión Park sa nachádza v tichom prostredí upraveného kúpeľného parku. V roku 2014 preš iel kompletnou rekonštrukciou a ponúka nadštandardné ubytovanie v dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Na stravu sa dochádza do nedaľekého penziónu Lenka, procedúry sú poskytované v kúpeľných domoch vo vzdialenosti cca 250 m. viac »
  od 50 €/noc

 • Liečebný dom Alžbeta***, Sklené Teplice

  Novozrekonštruovaný Kúpeľný dom Alžbeta leží v centre Kúpeľov Sklené Teplice. Moderná vstupná hala a jedáleň ponúka kúpeľným hosťom príjemné prostredie. Lenka prináša so svojimi jednoduchými, avšak účelne zariadenými izbami veľmi zaujímavý pomer kvality služieb a ceny. viac »
  od 46 €/noc

 • Liečebný dom Relax Thermal***, Sklené Teplice

  Relax Thermal je kúpeľný dom, ktorý ponúka klientom všetko pod jednou strechou. V kúpeľnom dome sa n a prízemí nachádza zrekonštruovaná jedáleň, vonkajší aj vnútorný bazén s liečivou termálnou vodou. Taktiež je k dispozícii wellness saunový svet - 5 sáun zariadených v antickom štýle. Bezplatné parkovanie je možné za kúpeľným domom Relax Thermal na parkovisku zabezpečenom kamerovým systémom. viac »
  od 47 €/noc

Zavolajte nám