Zavolajte nám

Wellness hotely Rajecké Teplice

Rajecké Teplice

Hodnotenia 1192x

Akciové ponuky Rajecké Teplice

Recenzie a tipy

 • Ako kto ale, ja som veľmi spokojný! ĎAKUJEME!
 • Jsem spokojen a již jsem pobyt doporučil rodinným příslušníkům.
 • V Rajeckých Tepliciach je z roka na rok vidieť rozvoj,odporúčam prechádzky parkami,návštevu Rybárskej bašty,pri hoteli Skalka krásne minigolfové ihrisko,či golfový areál v Rajci(nádherný),drevený...
 • S ubytovacím zariadením a relaxačným pobytom sme boli maximálne spokojní. Kúpeľná zóna Aphrodite Spa bola rozšírená o nové Natural Spa so saunami, bazénmi i oddychovými zónami. Všade príjemná...

Informácie

Horúce novinky z Kúpeľov Spa Aphrodite Rajecké Teplice

Nechajte sa rozmaznávať dotykom prírody v novom vonkajšom areáli Natur Spa v...

Našli sme pre Vás 42 pobytov v 6 hoteloch
 • Lokalita
  Slovenskox
 • Rajecké Teplicex
 • Kúpeľný Hotel Aphrodite Palace****, Rajecké Teplice

  Novozrekonštruovaný hotel Aphrodite Palace**** je priamo prepojený s kúpeľným komplexom Spa Aphrodit e v centre Rajeckých Teplíc, kde môžete absolvovať všetky procedúry. Ponúka bezplatný vstup do vodného a saunového sveta a bezplatné súkromné ​​parkovisko na mieste. viac »
  od 70 €/noc

 • Villa Margaréta***, Rajecké Teplice

  Villa Margaréta ponúka ubytovanie v 8 izbách s kvalitným štandardom. Nachádza sa v centre Rajeckých Teplíc cca 200m od kúpeľného komplexu Spa Aphrodite. Stravovanie sa hosťom poskytuje v hoteli Aphrodite Palace vzdiaľenom cca 100m. Hostia majú voľný vstup do fitness a vstup do Vodného sveta na 3 hodiny. Ubytovaní hostia si môžu dokúpiť voľný vstup do Vodného a Saunového sveta -... viac »
  od 34 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Aphrodite****, Rajecké Teplice

  Hotel Aphrodite**** je situovaný priamo v kúpeľnom komplexe Spa Aphrodite. Ponúka bezplatný vstup do vodného a saunového sveta. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch a bezplatné súkromné ​​parkovisko. viac »
  od 65 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Malá Fatra***, Rajecké Teplice

  Hotel Malá Fatra*** je situovaný v kúpeľnom parku, cca 100m od kúpeľného komplexu Spa Aphrodite.&nbs p;Hotel má 2 poschodia vybavené výťahom. Ubytovanie poskytuje v 26 štandardne vybavených izbách. Hostia majú voľný vstup do fitness a vstup do Vodného sveta na 3 hodiny . Ubytovaní hostia si môžu dokúpiť voľný vstup do Vodného a Saunového sveta - Aphrodite štandard za... viac »
  od 34 €/noc

 • Villa Flóra***, Rajecké Teplice

  Villa Flóra sa nachádza oproti kúpeľnému jazierku s reštauráciou Rybárska Bašta, cca 100m od kúpeľné ho komplexu Spa Aphrodite. Villa ponúka príjemné ubytovanie s kapacitou 15 lôžok. Izby sú zariadené veľmi komfortne a útulne. Hostia majú voľný vstup do fitness a vstup do Vodného sveta na 3 hodiny . Ubytovaní hostia si môžu dokúpiť voľný vstup do Vodného a Saunového sveta -... viac »
  od 34 €/noc

 • Wellness Hotel Diplomat****, Rajecké Teplice

  Wellness Hotel Diplomat v Rajeckých Tepliciach ponúka služby na vysokej úrovni, kde prístup k&n bsp;hosťom je vždy s maximálnou a osobitou starostlivosťou. Nielen kvalitnými službami, ale aj najlepšou polohou a moderným dizajnom, právom patrí hotel medzi najlepšie v Rajeckých Tepliciach a okolí. Zabudnite tu na starosti všedného dňa, vychutnajte si jedlo, ktoré ocenia... viac »
  od 55 €/noc

Zavolajte nám