Zavolajte nám

Wellness hotely Portorož

Portorož

Hodnotenia 1x

Akciové ponuky Portorož

Recenzie a tipy

Našli sme pre Vás 18 pobytov v 6 hoteloch
 • Lokalita
  Slovinskox
 • Portorožx
 • Wellness Hotel Apollo****, Portorož

  Hotel Apollo je jedinečný wellness hotel situovaný uprostred zelene v tieni borovíc, neďaleko mora a hlavnej promenády mesta Portorož. Je výbornou voľbou pre tých, ktorý majú aktívny alebo zdravý životný štýl. Svojim hosťom ponúka ubytovanie v priestranných klimatizovaných izbách s balkónom. Je prepojený s moderným wellness centrom Terme & Wellness Palace. Hneď pri vchode do hotela hostí... viac »
  od 69 €/noc

 • Hotel Grand Hotel Portorož****, Portorož

  Grand Hotel Portorož sa nachádza v bezprostrednej blízkosti mora. Predstavuje kombináciu modernej el egancie a historickej tradície, ponúka kvalitné gastronomické služby  s tradičnou mediteránskou pohostinnosťou. Hotel je priamo prepojený s termálnym a wellness LifeClass centrom so širokým výberom liečebných a skrášľujúcich procedúr. viac »
  od 80 €/noc

 • Hotel Mirna****, Portorož

  Hotel Mierna sa nachádza v polovici mierneho svahu ned hlavnou promenádou mesta Portorož. K vybaveni u hotela patrí vonkajší bazén a slnečná terasa. Hotel je prepojený s Terme&Wellness LifeClass krytou chodbou. viac »
  od 52 €/noc

 • Hotel Neptun****, Portorož

  Hotel Neptun sa nachádza vedľa borovicového hájanad hlavnou pobrežnou promenádou priamo v centre mes ta Portorož. Hotel je prepojený s Terme&Wellness LifeClass, ktoré ponúka širokú škálu procedúr. viac »
  od 57 €/noc

 • Hotel Riviera****, Portorož

  Hotel Riviera sa nachádza v jedinečnom prostredí v centre mesta Portorož, priamo pri mori. Hotel je prepojený s komplexom krytých vyhrievaných bazénov s morskou vodou. Izby sú zariadené v malebnom štýle Stredomoria a ponúkajú tiež krásny výhľad na morský záliv. viac »
  od 57 €/noc

 • Hotel Slovenija****, Portorož

  Hotel Slovenija sa nachádza priamo pri mori a na hlavnej promenáde v Portorož. Z hotela je priamy pr ístup do areálu bazénov s ohrievanou morskou vodou, saunami a wellness centrom. viac »
  od 85 €/noc

Zavolajte nám