Zavolajte nám

Wellness hotely Piešťany

Piešťany

Hodnotenia 3896x

Akciové ponuky Piešťany

Recenzie a tipy

 • Nemám konkrétne návrhy. Celý areál kúpeľov pôsobí upokojujúco... a harmonicky
 • Okolí hotelu je udržované ve městě čistota ,klídek kdo nezařil nemůže hodnotit nebojte se nebudete sklamaní
 • všetko bolo k našej spokojnosti
 • My sme boli spokojný :-)
 • Je to výborné miesto pre oddych a relaksáciu s vyššou úrovňou ako tromi hviezdičkami.

Informácie

Letné kúpalisko Eva opäť v prevádzke Klubu vodných pólistov

Letné kúpalisko Eva v Kúpeľoch Piešťany sa otvorilo aj tento rok....

Našli sme pre Vás 104 pobytov v 13 hoteloch
 • Lokalita
  Slovenskox
 • Piešťanyx
 • Kúpeľný Hotel Danubius Health Spa Resort Esplanade****, Piešťany

  Hotel Danubius Health Spa Resort Esplanade je súčasťou moderného kúpeľného komplexu Danubius Health Spa Resort. Nachádza sa v príjemnom a pokojnom zelenom parku, v centrálnej časti piešťanského Kúpeľného ostrova. Je priamo spojený s impozantným Balneo centrom, kde sa ponúkajú všetky liečebné procedúry. Počas pobytu v hoteli môžete relaxovať v novom vodnom a saunovom svete s vnútorným a... viac »
  od 84 €/noc

 • Wellness Hotel Park****, Piešťany

  Novozrekonštruovaný Hotel Park ponúka nadštandardné služby štvorhviezdičkového hotela. Nachádza sa v príjemnom a tichom prostredí mestského parku v blízkosti ramena rieky Váh. Známy Kúpeľný ostrov sa nachádza cca 800 metrov od hotela. Hotelové wellness centrum zahŕňa fínsku saunu, infračervenú kabínu, parný kúpeľ a vírivku. Počas pobytu máte voľný vstup do elegantného krytého bazéna s vodnými... viac »
  od 62 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Danubius Health Spa Resort Palace****, Piešťany

  Hotel Balnea Palace je súčasťou rezortu Danubius Health Spa, ktorý sa nachádza v príjemnom prostredí Kúpeľného ostrova. Je prepojený s vodným a saunovým svetom, kde máte voľný vstup. Suchou nohou sa dostanete aj do Balneo centra, ktoré ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr. viac »
  od 67 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Danubius Health Spa Resort Thermia Palace*****, Piešťany

  Hotel Danubius Health Spa Resort Thermia Palace sa nachádza nad termálnymi prameňmi liečivej vody a liečivého bahna a je priamo spojený s Kúpeľným domom Irma v čarovnom prostredí piešťanského Kúpeľného ostrova. Hotel ponúka historickú atmosféru a moderné zariadenia. Je renovovaným secesným skvostom v štýle Art-Nouveau. Súčasťou hotela je celoročne otvorený vonkajší bazén s termálnou vodou, kde... viac »
  od 88 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Spa Hotel Grand***, Piešťany

  Hotel Balnea Grand je súčasťou komplexu Danubius Health Spa Rezort. Je situovaný v krásnom parku Kúp eľného ostrova. Súčasťou hotela je vnútorný a vonkajší bazén, kde máte voľný vstup počas pobytu. Suchou nohou sa dostanete aj do moderného Balneo centra, ktoré ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr. viac »
  od 42 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Spa Hotel Splendid***, Piešťany

  Hotel Balnea Splendid je súčasťou hotelového komplexu Danubius Health Spa rezort, ktorý sa nachádza v príjemnom prostredí Kúpeľného ostrova. Hotel ponúka voľný vstup do vnútorného a vonkajšieho bazéna počas pobytu. Hotel je tiež prepojený s Balneo centrom, ktoré ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr. Z hotela Balnea Splendid máte všade prístup suchou nohou. viac »
  od 52 €/noc

 • Hotel Spa & Wellness Máj***, Piešťany

  Hotel Máj sa nachádza jeden kilometer južne od kúpeľného mesta Piešťany. Je situovaný v tichej a odd ychovej rekreačnej časti Sĺňava, vzdialený iba 300 metrov od samotného priehradného jazera Sĺňava. Hotel Máj okrem príjemnej atmosféry svojim hosťom ponúka aj veľké množstvo rehabilitačných a liečebných programov s vlastnou lekárskou starostlivosťou. Hotel Máj je navyše bezbariérový a má aj... viac »
  od 30 €/noc

 • Hotel Magnólia****, Piešťany

  Hotel Magnólia sa právom označuje za hotel s najlukratívnejšou polohou v meste. Nachádza s a priamo na nábreží rieky Váh, v blízkosti umelého jazera Sĺňava, pod západným úbočím pohoria Považský Inovec, 3 minúty chôdze od kúpeľného ostrova. A zároveň na začiatku známej pešej zóny Alexandra Wintera a mestských parkov, ktoré predstavujú srdce Piešťan. Hotel so svojou... viac »
  od 34 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Pro Patria**, Piešťany

  Hotel Pro Patria je historický kúpeľný hotel postavený v roku 1916 v centre Kúpeľného ostrova. Je vh odne vybavený bezbarierovým prístupom do kúpeľných priestorov v hoteli či do blízkeho Napolen centra. Hotel má vlastné liečebné pavilóny s bazénmi s termálnou vodou a bahnom.   viac »
  od 37 €/noc

 • Hotel Villa Trajan***, Piešťany

  Vila Trajan sa nachádza neďaleko Kolonádového mosta a priamo naproti známej soche Barlolamača, symbo lu kúpeľov Piešťany. V tejto Vile sa poskytuje ubytovanie a vychutnáte si tu aj pestré bufetové raňajky. Obedy a večere sa podávajú v sesterskom hoteli Jalta. viac »
  od 29 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Granit***, Piešťany

  Kúpeľný ústav F.E.Scherera Piešťany sa nachádza priamo v srdci mesta Piešťany v uzavretom areáli. Vl astné parkové prostredie zabezpečuje hosťom tiché a intímne prostredie, ideálne pre oddych a regeneráciu. Hotel Granit - Kúpeľný ústav F.E.Scherera poskytuje liečbu všetkých foriem zápalových a degeneratívnych reumatických chorôb, funkčných porúch chrbtice, poúrazových stavov a stavov po... viac »
  od 77 €/noc

 • Hotel Jalta**

  57
  8.3
  Hotel Jalta**, Piešťany

  Hotel Jalta sa nachádza na pešej zóne v centre Piešťan. Priamo v hoteli nájdete jedáleň, ktorá posky tuje celodenné stravovanie, ako aj denný bar, kde si pri šálke dobrej kávy môžete príjemne oddýchnuť. Ordinácie lekárov sú v hoteli, procedúry sa však poskytujú na Kúpeľnom ostrove. viac »
  od 27 €/noc

 • Dependance Smaragd, Šumava**, Piešťany

  Depandande Smaragd a Šumava sa nachádzajú na okraji mestského parku. Tieto depandance poskytujú klie ntom ubytovanie. Stravovanie ubytovaným klientom sa poskytuje v neďalekom hoteli Jalta. viac »
  od 28 €/noc

Zavolajte nám