Zavolajte nám

Wellness hotely Piešťany

Piešťany

Hodnotenia 4083x

Superakcia Piešťany

Akciové ponuky Piešťany

Recenzie a tipy

 • Nemám konkrétne návrhy. Celý areál kúpeľov pôsobí upokojujúco... a harmonicky
 • všetko bolo k našej spokojnosti
 • My s priateľkou sme predovšetkým išli za kľudom, procedúrami a aktívnym odpočinkom. To všetko, sme v úplnej spokojnosti dosiahli. Vďaka!
 • Vysoko hodnotíme možnosť ubytovania sa s psíkom.Bez toho by sme pobyt u Vás vôbec nemohli absolvovať.ĎAkujeme pekne
 • Je to výborné miesto pre oddych a relaksáciu s vyššou úrovňou ako tromi hviezdičkami.

Informácie

Letné kúpalisko Eva opäť v prevádzke Klubu vodných pólistov

Letné kúpalisko Eva v Kúpeľoch Piešťany sa otvorilo aj tento rok....

Našli sme pre Vás 84 pobytov v 11 hoteloch
 • Lokalita
  Slovenskox
 • Piešťanyx
 • Kúpeľný Hotel Danubius Health Spa Resort Esplanade****, Piešťany

  Hotel Danubius Health Spa Resort Esplanade je súčasťou moderného kúpeľného komplexu Danubius Health Spa Resort. Nachádza sa v príjemnom a pokojnom zelenom parku, v centrálnej časti piešťanského Kúpeľného ostrova. Je priamo spojený s impozantným Balneo centrom, kde sa ponúkajú všetky liečebné procedúry. Počas pobytu v hoteli môžete relaxovať v novom vodnom a saunovom svete s vnútorným a... viac »
  od 89 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Danubius Health Spa Resort Palace****, Piešťany

  Hotel Balnea Palace je súčasťou rezortu Danubius Health Spa, ktorý sa nachádza v príjemnom prostredí Kúpeľného ostrova. Je prepojený s vodným a saunovým svetom, kde máte voľný vstup. Suchou nohou sa dostanete aj do Balneo centra, ktoré ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr. viac »
  od 87 €/noc

 • Hotel Spa & Wellness Máj***, Piešťany

  Hotel Máj sa nachádza jeden kilometer južne od kúpeľného mesta Piešťany. Je situovaný v tichej a odd ychovej rekreačnej časti Sĺňava, vzdialený iba 300 metrov od samotného priehradného jazera Sĺňava. Hotel Máj okrem príjemnej atmosféry svojim hosťom ponúka aj veľké množstvo rehabilitačných a liečebných programov s vlastnou lekárskou starostlivosťou. Hotel Máj je navyše bezbariérový a má aj... viac »
  od 44 €/noc

 • Wellness Hotel Park****, Piešťany

  Novozrekonštruovaný Hotel Park ponúka nadštandardné služby štvorhviezdičkového hotela. Nachádza sa v príjemnom a tichom prostredí mestského parku v blízkosti ramena rieky Váh. Známy Kúpeľný ostrov sa nachádza cca 800 metrov od hotela. Hotelové wellness centrum zahŕňa fínsku saunu, infračervenú kabínu, parný kúpeľ a vírivku. Počas pobytu máte voľný vstup do elegantného krytého bazéna s vodnými... viac »
  od 65 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Spa Hotel Splendid***, Piešťany

  Hotel Balnea Splendid je súčasťou hotelového komplexu Danubius Health Spa rezort, ktorý sa nachádza v príjemnom prostredí Kúpeľného ostrova. Hotel ponúka voľný vstup do vnútorného a vonkajšieho bazéna počas pobytu. Hotel je tiež prepojený s Balneo centrom, ktoré ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr. Z hotela Balnea Splendid máte všade prístup suchou nohou. viac »
  od 67 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Pro Patria**, Piešťany

  Hotel Pro Patria je historický kúpeľný hotel postavený v roku 1916 v centre Kúpeľného ostrova. Je vh odne vybavený bezbarierovým prístupom do kúpeľných priestorov v hoteli či do blízkeho Napolen centra. Hotel má vlastné liečebné pavilóny s bazénmi s termálnou vodou a bahnom.   viac »
  od 45 €/noc

 • Hotel Vila Trajan**, Piešťany

  Vila Trajan sa nachádza neďaleko Kolonádového mosta a priamo naproti známej soche Barlolamača, symbo lu kúpeľov Piešťany. V tejto Vile sa poskytuje len ubytovanie, na stravu sa dochádza do sesterského hotela Jalta. viac »
  od 49 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Spa Hotel Grand***, Piešťany

  Hotel Balnea Grand je súčasťou komplexu Danubius Health Spa Rezort. Je situovaný v krásnom parku Kúp eľného ostrova. Súčasťou hotela je vnútorný a vonkajší bazén, kde máte voľný vstup počas pobytu. Suchou nohou sa dostanete aj do moderného Balneo centra, ktoré ponúka širokú škálu jedinečných liečebných a relaxačných procedúr. viac »
  od 58 €/noc

 • Hotel Magnólia****, Piešťany

  Hotel Magnólia sa právom označuje za hotel s najlukratívnejšou polohou v meste. Nachádza s a priamo na nábreží rieky Váh, v blízkosti umelého jazera Sĺňava, pod západným úbočím pohoria Považský Inovec, 3 minúty chôdze od kúpeľného ostrova. A zároveň na začiatku známej pešej zóny Alexandra Wintera a mestských parkov, ktoré predstavujú srdce Piešťan. Hotel so svojou... viac »
  od 49 €/noc

 • Hotel Jalta**

  64
  8.3
  Hotel Jalta**, Piešťany

  Hotel Jalta sa nachádza na pešej zóne v centre Piešťan. Priamo v hoteli nájdete jedáleň, ktorá posky tuje celodenné stravovanie, ako aj denný bar, kde si pri šálke dobrej kávy môžete príjemne oddýchnuť. Ordinácie lekárov sú v hoteli, procedúry sa však poskytujú na Kúpeľnom ostrove. viac »
  od 49 €/noc

 • Dependance Smaragd, Šumava**, Piešťany

  Depandande Smaragd a Šumava sa nachádzajú na okraji mestského parku. Tieto depandance poskytujú klie ntom ubytovanie. Stravovanie ubytovaným klientom sa poskytuje v neďalekom hoteli Jalta. viac »
  od 40 €/noc

Zavolajte nám