Zavolajte nám

Víkendové Wellness hotely Mariánske Lázně

Našli sme pre Vás 30 pobytov v 14 hoteloch
 • Typ
  Víkendovýx
 • Lokalita
  Čechyx
 • Mariánske Lázněx
 • Centrální lázně Ensana Health Spa Hotel****, Mariánske Lázně

  Hotel Centrální lázně sa nachádza priamo v centre známeho kúpeľného mesta Mariánské Lázně, blízko kú peľnej kolonády a vyvierajúcich liečivých prameňov. Budova hotela je jednou z najstarších budov v celých kúpeľoch. Bola postavená ešte v roku 1892. Hotel Centrální lázně ponúka svojim klientom tradičnú kúpeľnú liečbu s využitím miestnych prírodných zdrojov. Procedúry prebiehajú v originálnych... viac »
  od 100 €/noc

 • Hvězda Ensana Health Spa Hotel****, Mariánske Lázně

  Ubytovacie zariadenie leží priamo v meste, v centre kúpeľného mesta.Jeho hlavnými výhodami sú výnimo čné štýlové prostredie, architektonicky zaujímavé okolie, kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné pobyty,... viac »
  od 127 €/noc

 • Hotel Chateau Monty SPA Resort****, Mariánske Lázně

  Jedinečný historický OREA Hotel Monty **** s unikátnym výhľadom je umiestnený v krásnom prostredí le soparku neďaleko centra kúpeľného mesta Mariánske Lázně. Hostel disponuje aj bazénom, kde majú hostia vstup počas pobytu. viac »
  od 72 €/noc

 • Pacifik Ensana Health Spa Hotel****, Mariánske Lázně

  Ubytovacie zariadenie leží priamo v meste, v centre kúpeľného mesta.Jeho hlavnými výhodami sú výnimo čné štýlové prostredie, architektonicky zaujímavé okolie, kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, vysoký štandart, reprezentatívnosť, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, relaxačné... viac »
  od 99 €/noc

 • Vltava Ensana Health Spa Hotel***, Mariánske Lázně

  Ubytovacie zariadenie leží priamo v meste, v centre kúpeľného mesta.Jeho hlavnými výhodami sú umiest nenie v prírode, kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné pobyty, medové týždne. viac »
  od 53 €/noc

 • Liečebný dom Royal****, Mariánske Lázně

  Hotel Royal je moderný kúpeľný hotel s ponukou komplexných služieb pod jednou strechou. Hotel sa nac hádza na okraji lesoparku, len 300 m od centra a ponúka hosťom jeden z najkrajších panoramatických výhľadov v Mariánských Lázních. Hotel Royal poskytuje svojim hosťom komfortné a príjemné ubytovanie, prvotriednu kúpeľnú starostlivosť a širokú ponuku procedúr na báze prírodných liečivých zdrojov. viac »
  od 80 €/noc

 • Maria Ensana Health Spa Hotel****, Mariánske Lázně

  Kúpeľný rezort zameraný na využitie prírodných zdrojov je prv&yac ute;m miestom v Európe a možno aj na svete, kde sa začalo liečiť účinkami prírodnej rašeliny (historický názov Moorbad). Mariine Kúpele sú tiež miestom vyvierania prírodného CO2 Mariinho plynu, ktorý dal základ... viac »
  od 116 €/noc

 • OREA Hotel Palace Zvon****, Mariánske Lázně

  Hotel OREA  Palace Zvon **** ponúka svojim hosťom oddych v nádhernom prostredí secesného štýl u 19. storočia. Hotel poskytuje okrem komfortmého ubytovania  a stravovania aj rôzne kúpeľné a wellness procedúry. Počas pobytu máte voľný vstup do hotelového bazéna. viac »
  od 65 €/noc

 • Hotel Orea Spa Bohemia****, Mariánske Lázně

  Architektonicky unikátna budova Orea Spa hotela Bohemia a depandance Anglický Dvůr ponúka svojim hos ťom pravú kúpeľnú atmosféru spojenú s komfortom medzinárodného hotela. Hosťom poskytuje komplexnú ponuku liečebných, wellness a relaxačných pobytov s jedinečným využitím  miestnych prírodných zdrojov. viac »
  od 57 €/noc

 • Butterfly Ensana Health Spa Hotel****, Mariánske Lázně

  Jeden z najpozoruhodnejších hotelov Spa hotel Butterfly v Mariánskych Lá zních prešiel rekonštrukciou. Rekonštrukciou prešlo prevažne liečebné oddelenie. Vďaka vysokému dopytu hostí po liečebných procedúrach bolo vytvorené úplne nové a kompletné oddelenie... viac »
  od 83 €/noc

 • Nové Lázně Ensana Health Spa Hotel*****, Mariánske Lázně

  Ubytovacie zariadenie leží v centre mesta, v blízkosti hlavných turistických zaujímavostí, v centre kúpeľného mesta.Jeho hlavnými výhodami sú výnimočné štýlové prostredie, architektonicky zaujímavé okolie, kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, vysoký štandart, reprezentatívnosť, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia.Je... viac »
  od 129 €/noc

 • Hotel Flora***, Mariánske Lázně

  Hotel Flora *** sa nachádza priamo v centre kľudnej kúpeľnej štvrti, cca 50 metrov od kolonády a lie čivých prameňov. Priamo v budove sa nachádza liečebné oddelenie a wellness štúdio. Hostia môžu využiť aj bazén s protiprúdom, kde majú  voľný vstup počas pobytu. viac »
  od 52 €/noc

 • Svoboda Ensana Health Spa Hotel***, Mariánske Lázně

  Hotel Svoboda sa nachádza na okraji kúpeľnej zóny a mnohým hosťom m&ocir c;že navodiť až rozprávkovú atmosféru. Sama hotelová architektúra je také malé kúzlo. Tiež hotelové dependance Margareta, Palladio a Windsor sú architektonickými perlami.V priamom susedstve hotela sa nachádza... viac »
  od 69 €/noc

Zavolajte nám