Zavolajte nám

Wellness hotely Luhačovice

Luhačovice

Hodnotenia 1576x

Superakcia Luhačovice

Akciové ponuky Luhačovice

Recenzie a tipy

 • Toto zařízení lze pouze doporučit, významně zvyšuje atraktivitu celé lokality !!!
 • V Luhačovicích je všechno moc pěkné nesetkala jsem se s neochotou.Vše bylo na jedničku a příště pojedu zse tam do hotelu Pohoda ten mužu jen všem doporučit.
 • Kaviareň "u Najády" - výborná káva a predaj ručne robených praliniek z miestnej čokoládovne
 • Krásné procházky po okolí,strava dobrá a levná v restauraci- Vlatava- Návštěva divadla. I na taneček se dá jí. Prostě aktivní dovolená. Doporučuji
 • Luhačovice jsou nádherné a tam si každý najde to co potřebuje a co mu vyhovuje. Děkujeme.

Informácie

Kúpele Luhačovice a Jáchymov spolu odliečia ročne 50 000 klientov

Málokto vie, že najväčšou českou kúpeľnou skupinou, ovládajúcou cca 10 %...

Našli sme pre Vás 231 pobytov v 20 hoteloch
 • Lokalita
  Čechyx
 • Luhačovicex
 • Hotel Alexandria Spa & Wellness****, Luhačovice

  V centre kúpeľného mesta sa nachádza nový luxusný hotelový komplex ALEXANDRIA Spa & Wellness s n ajväčším a najmodernejším wellness centrom v Luhačoviciach. Atmosféru hotela dotvára noblesná francúzska reštaurácia a nočný klub v štýle 30. rokov. Dvojpodlažné veľkorysé wellness centrum reprezentuje najmodernejšiu podobu špičkových európskych kúpeľov. viac »
  od 77 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Jurkovičův dům****, Luhačovice

  Kúpeľný Hotel Jurkovičův dům je dominantou kúpeľného centra Luhačovíc. Spája luxus a kvalitné služby so secesnou ľudovou architektúrou. Pod jednou strechou poskytuje všetky kúpeľné služby aj wellness procedúry. Jedinečným zážitkom je prírodný uhličitý kúpeľ v pôvodnej "zlatej vani" v štýlovo zariadenej kúpeľnej kabíne. Hostia majú voľný vstup do whirlpoolu a vyhrievaného bazéna s masážnym... viac »
  od 60 €/noc

 • Hotel Riviera***, Luhačovice

  Novozrekonštruovaný hotel Riviera*** sa nachádza v kľudnej časti mesta, v blízkosti centra a vstupu do kúpeľného parku. Hotel svojim hosťom ponúka ubytovanie v zrekonštuovaných nefajčiarskych izbách o kapacite 73 lôžok. V hoteli sa nachádza recepcia, výťah, jedáleň a spoločenská miestnosť s čajovou kuchynkou (varná kanvica, šálky na kávu a čaj) a internetovým kútikom. Procedúry a lekárske... viac »
  od 43 €/noc

 • Hotel Ambra****, Luhačovice

  Hotel Ambra**** je situovaný v pokojnom prostredí, v prírode, 8 minút pešo od kúpeľného mesta Luhačo vice. Svojim hosťom ponúka okrem ubytovania v izbách so štandardným zariadením, prípadne v apartmánoch, možnosť výberu kúpeľných procedúr priamo v zariadení, krytý bazén, vírivku a saunu. V hoteli sa nachádza bezplatné Wi-fi pripojenie. Hotel Ambra**** je označovaný aj ako baby friendly,... viac »
  od 52 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Morava***, Luhačovice

  Hotel Morava ***superior sa nachádza v samotnom centre mesta.V roku 2015 prešiel rekonštruckiou. Výh odou hotela je, že sa väčšina procedúr podáva priamo v budove. Na niektoré sa dochádza cca 200m do kúpeľného hotela Palace****. viac »
  od 45 €/noc

 • Hotel Vila Valaška****, Luhačovice

  Luxury Spa & Wellness Vila Valaška sa nachádza v kľudnej časti Luhačovíc, v blízkosti kúpeľného parku a kolonády. Hotel ponúka nadštandartné služby a individuálny prístup aj pre najnáročnejších hostí. Priamo v hoteli sa nachádza reštaurácia so slnečnou terasou a aj wellness centrum s balneoprevádzkou. Vila Valaška je priamo prepojená s kúpeľným hotelom Vila Antoaneta, preto tu môžu... viac »
  od 75 €/noc

 • Hotel Wellness and spa Augustiniánský dům superior****, Luhačovice

  Wellness & Spa hotel Augustiniánsky dom je exkluzívny štvorhviezdičkový hotel, ktorý ponúka 26 p revažne dvojlôžkových izieb v modernom dizajne. Súčasťou hotela je vynikajúca reštaurácia s ponukou zážitkovej gastronómie, moderné wellness centrum, strážené parkovisko aj športový areál. viac »
  od 86 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Vila Antoaneta****, Luhačovice

  Moderný kúpeľný hotel Vila Antoaneta je tvorený troma vzájomne prepojenými budovami. V hlavnej budov e (s výťahom) poskytuje ubytovanie v izbách kategórie superior, ubytovanie v kategórii štandard sa nachádza vo Vile Petřín a Vile Pernštýn (bez výťahu). Celý komplex sa rozkladá v pokojnej kúpeľnej štvrti v blízkosti kúpeľného parku a ponúka hosťom komplexné služby pod jednou strechou. Nachádza... viac »
  od 50 €/noc

 • Hotel Vega****

  132
  8.8
  Hotel Vega****, Luhačovice

  Sympatický Hotel Vega je umiestnený nad priehradou, na svahoch pod Komoncom, cca. 5 km od centra mes ta. Ide o miesto s romantickými výhľadmi nerušenými okolitou zástavbou, tiché a pokojné prostredie vhodné aj pre rodiny s najmenšími deťmi. Wellness centrum zahŕňa bazén, whirlpool, saunu a solárium. Vo vnútornom areáli je vybudované rehabilitačné a športové centrum s krytým bazénom,... viac »
  od 53 €/noc

 • Kúpeľný hotel MIRAMARE je obľúbený pre svoju polohu v pokojnom prostredí a napriek tomu v tesnej blí zkosti mestského i kúpeľného centra Luhačovíc. MIRAMARE ponúka svojim hosťom komplexné služby pod jednou strechou a viac ako 60 liečebných a relaxačných procedúr. K liečbe sú využívané vlastné liečebné minerálne pramene - prameň Sv. Jozefa a prameň Jaroslava. viac »
  od 50 €/noc

 • Hotel Dům Bedřicha Smetany****, Luhačovice

  Hotel Dům Bedřicha Smetany je impozantná historická budova postavená v secesnom štýle. Nachádza sa v kľudnom centre kúpeľného areálu, neďaleko kolonády a minerálnych prameňov. Hotel ponúka ubytovanie a stravovanie širokej klientele, od prezidentov a celebrít až po bežných kúpeľných hostí. Kúpeľné procedúry sa poskytujú v kúpeľných zariadeniach vzdialených pár krokov od hotela. viac »
  od 47 €/noc

 • Lázeňský & wellness hotel Niva II.****, Luhačovice

  Niva je moderný kúpeľný & wellness hotel, ktorý sa nachádza nad priehradou v časti Pozlovice. Ho tel je vzdialený 20 minút chôdze od kúpeľnej kolonády a centra Luhačovíc. Ponúka široké spektrum hotelových služieb, viac ako 40 liečebných a viacero wellness procedúr. viac »
  od 61 €/noc

 • Hotel Garni Jestřabí***, Luhačovice

  Garni hotel Jestřabí je typickou architektúrou Dušana Jurkoviča, ktorá sa vyznačuje použitím dreva a bohatými ľudovými oramentmi. Hotel je situovaný v kľudnom prostredí kúpeľného parku. V budove sú podávané raňajky; obedy a večere sa poskytujú v Spoločenskom dome vzdialenom pár krokov od hotela. viac »
  od 42 €/noc

 • Villa Pod Lipami Superior***, Luhačovice

  Vila pod lipami leží priamo v kľudnom centre kúpeľov, neďaleko kolonády a minerálnych prameňov. Vo v ile je dostupné len ubytovanie bez dodatočných služieb. Stravovacie služby a kúpeľné procedúry sa poskytujú v kúpeľných zariadeniach vzdialených len pár krokov od vily. viac »
  od 40 €/noc

 • Villa Alpská Rúže****, Luhačovice

  Vila Alpská Růže s krásnym výhľadom do parku sa nachádza priamo v kľudnom centre kúpeľov, neďaleko k olonády a minerálnych prameňov. V tejto Vile sa poskytuje len ubytovanie. Stravovacie služby a kúpeľné procedúry sa poskytujú v kúpeľných zariadeniach vzdialených len pár krokov od vily. viac »
  od 47 €/noc

 • Wellness Hotel Pohoda****, Luhačovice

  Moderný Wellness hotel Pohoda je situovaný v pokojnej časti Luhačovíc, neďaleko známej Pozlovickej p riehrady. Populárna luhačovická kúpeľná kolonáda je vzdialená iba 20 minút pešo. Srdcom tohto pohodového hotela je kvalitne vybavené wellness centrum s plaveckým bazénom, whirlpoolom a saunovým svetom. Počas pobytu majú hostia voľný vstup do hotelového wellness centra. K ďalším výhodám patria... viac »
  od 50 €/noc

 • Hotel Vila Viola****, Luhačovice

  Moderne zrekonštruovaný Hotel Vila Viola sa nachádza v kľudnej časti Luhačovíc, v pamiatkovo chránen ej Bielej štvrti. Ponúka príjemné ubytovanie v štýlovo zariadených izbách a apartmánoch. Hotel má vlastné wellness centrum s fínskou saunou, masážnou vaňou a relaxačnou miestnosťou. V susedstve hotela sa nachádza mestská plaváreň a vodný svet, do ktorého majú ubytovaní hostia vstupy v rámci... viac »
  od 47 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Palace****, Luhačovice

  Hotel Palace je najväčší kúpeľný hotel v Luhačoviciach. Je držiteľom prestížneho certifikátu Europes paMed udeľovaného Evrópskou asociáciou kúpeľov. Ponúka viac ako 60 kúpeľných procedúr pod jednou strechou (inhalácie, prírodné uhličité kúpele, masáže, vodoliečebné procedúry, kinezioterapiu, atd.). Poskytuje aj 24 hodinovú lekársku službu. Výhodou hotela je centrálna lokalita, vyhrievaný... viac »
  od 55 €/noc

 • Hotel Adamantino***, Luhačovice

  Hotel Adamantino nájdete v obci Pozlovice. V jeho tesnej blízkosti sa nachádza Luhačovická priehrada . Pobyt v hoteli je vhodný pre všetky vekové kategórie. Pre milovníkov športu je k dispozícii krytý bazén s vyhrievanou vodou, sauna s ochlazovacím bazénom, whirlpool, masérska miestnosť. Súčasťou areálu je tenisový kurt s umelým povrchom a volejbalové ihrisko. Hotel tiež disponuje bowlingom a... viac »
  od 44 €/noc

 • Liečebný dom Praha, Luhačovice

  Kúpeľný liečebný dom Praha sa nachádza v pražskej štvrti kúpeľov Luhačovice. Od kolonády je vzdialen ý len 500 m, od priehrady len 10 min. chôdze. Okrem ubytovania svojim hosťom poskytuje možnosť plávania v krytom bazéne ošetrovanom ozónom, ako aj množstvo relaxačných procedúr poskytovaných pod jednou strechou. Pre priaznivcov športových aktivít sa v blízkosti hotela nachádza športový areál... viac »
  od 39 €/noc

Zavolajte nám