Zavolajte nám

Wellness hotely Lúčky

Našli sme pre Vás 58 pobytov v 4 hoteloch
 • Lokalita
  Slovenskox
 • Lúčkyx
 • Liečebný dom Choč***, Lúčky

  Liečebný dom Choč*** ponúka ubytovanie v dvoch typoch izieb - rekonštruované a nerekonštruované. Hotel ponúka všetky služby pod jednou strechou vďaka prepojeniu spojovacou chodbou s budovou balneoterapie. V budove sa nachádza výťah. K dispozícii je 59 dvojlôžkových izieb, 56 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelku a 4 apartmány. viac »
  od 51 €/noc

 • Dependance Liptov***, Lúčky

  Dependance Litpov bol zrekonštruovaný v roku 2013. K dispozícii sú klientom jednolôžkové a  dvo jlôžkové izby s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené kúpelňou so sprchovacím kútom, WC, televízorom, chladničkou, pripojením na internet, trezorom na izbe. Pre náročnejších klientov sú pripravené apartmány. Dependance Liptov je spojený spojovacou chodbou s kúpeľným hotelom Choč a s... viac »
  od 51 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Kubo***, Lúčky

  Ubytovacie zariadenie leží na okraji obce.Jeho hlavnými výhodami sú umiestnenie v prírode, blízkosť vodnej plochy vhodnej na kúpanie, blízkosť termálnych kúpalísk, kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, tiché okolie.Je zvlášť vhodné pre relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné pobyty, rodinné dovolenky. viac »
  od 40 €/noc

 • Dependance kúpeľov***, Lúčky

  Penzión Adam je dvojposchodový objekt bez výťahu, ponúka vo svojich priestoroch spoločenskú miestnos ť s televízorom, kuchynku a žehliareň. K dispozícii sú 4 jednolôžkové izby a 14 dvojlôžkových izieb. Penzión Barbora je dvojposchodový penzión bez výťahu, v ktorom sa nachádza sauna, cukráreň - kaviareň, spoločenská miestnosť s televízorom, spoločná kuchynka a žehliareň. K dispozícii sú 2... viac »
  od 47 €/noc

Zavolajte nám