Zavolajte nám

Wellness hotely Libverda

Našli sme pre Vás 24 pobytov v 3 hoteloch
 • Lokalita
  Čechyx
 • Libverdax
 • Hotel Panorama***, Libverda

  Dvojposchodový hotel Panorama ***  je súčasťou kúpeľného komplexu Lázní Libverda a poskytuje ko mfortné ubytovanie v blízkosti kúpeľnej jedálne (cca 100 m) a kúpeľného parku. Ubytovanie je možné v jednolôžkových, dvojlôžkových izbách a apartmánoch kategórie Standard. Terasou disponujú len izby na prvom podlaží. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza minigolfové ihrisko. viac »
  od 45 €/noc

 • Hotel Nový dům***, Libverda

  Hotel Nový Dům je najväčším hotelom v celom kúpeľnom komplexe nachádzajúcim sa uprostred zelene. Mod erná budova, postavená v roku 1986, poskytuje ubytovanie v zrekonštruovaných dvojlôžkových izbách kategórie standard a superior a apartmánoch. Hotel disponuje aj bezbariérovými izbami. Na najvyššom poschodí hotela nájdete vyhliadkovú terasu, z ktorej je výhľad na najvyššiu Jizerskú horu Smrk. V... viac »
  od 51 €/noc

 • Hotel Lesní Zátiší***, Libverda

  Hotel Lesní Zátiší*** je súčasťou kúpeľného komplexu Lázní Libverda a je vzdialený 400 metrov od kol onády. Vďaka svojej polohe je ideálnym miestom pre ubytovanie rodín s deťmi alebo uzavretej spoločnosti. Hotel prešiel celkovou rekonštrukciou. K dispozícii sú jednolôžkové a dvojlôžkové izby kategórie Superior a izby s terasou. Nachádza sa tu aj mezonetová izba s možnosťou ubytovania až 5... viac »
  od 58 €/noc

Zavolajte nám