Zavolajte nám

Wellness hotely Karlovy Vary

Našli sme pre Vás 42 pobytov v 5 hoteloch
 • Lokalita
  Čechyx
 • Karlovy Varyx
 • Spa hotel Dvořák****, Karlovy Vary

  Štvorhviezdičkový superior kúpeľný hotel Vienna House Dvořák Karlovy Vary sa nachádza na exkluzívnom mieste pri rieke Teplá, v blízkosti karlovarskej Vřídelní kolonády. Hotel Dvořák, ktorý je v prevádzke po celý rok Vám poskytne kúpeľnú starostlivosť v príjemnom prostredí zaručujúcom dokonalé pohodlie. Exkluzívna poloha v centre mesta robí kúpeľný hotel Vienna House Dvořák Karlovy Vary... viac »
  od 77 €/noc

 • Hotel Lafonte****, Karlovy Vary

  Hotel Lafonte je moderný nefajčiarsky hotel, ktorý sa nachádza v kľudnej časti Rybáře najznámejšieho českého kúpeľného mesta Karlovy Vary. Hotel Lafonte má všetko vybavenie pre strávenie kľudného i aktívneho pobytu v Karlových Varoch vzdialený len 20 min. od centra mesta. viac »
  od 49 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Spa Resort Sanssouci****, Karlovy Vary

  Ubytovacie zariadenie leží v centre kúpeľného mesta.Jeho hlavnými výhodami sú výnimočné štýlové pros tredie, kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, vysoký štandart, reprezentatívnosť, tiché okolie, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia, bazén priamo v budove.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, relaxačné a liečebné... viac »
  od 58 €/noc

 • Parkhotel Richmond****, Karlovy Vary

  Ubytovacie zariadenie leží na okraji mesta, na samote, v tichom prostredí.Jeho hlavnými výhodami sú architektonicky zaujímavé okolie, kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, vysoký štandart, reprezentatívnosť, bazén priamo v budove.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné pobyty, ubytovanie pre náročnú klientelu. viac »
  od 58 €/noc

 • Hotel Imperial*****, Karlovy Vary

  Hotel Imperial***** obklopený udržiavanou parkovou zeleňou sa nachádza na kopci nad kúpeľným centrom mesta Karlove Vary. Táto unikátna poloha umožňuje jeho návštevníkom  dokonale spojiť kľud a odpočinok s jedinečným výhľadom na kúpeľné mesto. Neorenesačná budova hotela okrem luxusného ubytovania poskytuje množstvo hotelových služieb, prvotriedny gastronomický servis, moderné konferenčné... viac »
  od 115 €/noc

Zavolajte nám