Zavolajte nám

Wellness hotely Františkovy Lázně

Našli sme pre Vás 68 pobytov v 11 hoteloch
 • Lokalita
  Čechyx
 • Františkovy Lázněx
 • Hotel Spa & Kur Praha***, Františkovy Lázně

  Ubytovacie zariadenie leží v centre kúpeľného mesta.Jeho hlavnými výhodami sú výnimočné štýlové pros tredie, architektonicky zaujímavé okolie, blízkosť termálnych kúpalísk, kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, jednoducho dostupné športoviská, tiché okolie, bazén priamo v budove.Je zvlášť vhodné pre relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné pobyty. viac »
  od 49 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Dr. Adler***, Františkovy Lázně

  Kúpeľný hotel Dr. Adler bol nazvaný podľa zakladateľa kúpeľov, lekára Dr. Bernharda Vincenta Adlera. Vyznačuje sa priateľskou a rodinnou atmosférou. V hoteli sa nachádza liečebné oddelenie, lekár a niektoré procedúry. Novinkou je Nový Kostelný prameň priamo v budove, ktorý sa využíva k pitnej kúre a liečbe. Ubytovaní hostia majú od pondelka do piatku voľný vstup do AQUAFORA - najväčšieho a... viac »
  od 65 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Metropol***, Františkovy Lázně

  Zeleň kúpeľných parkov takmer na dosah, neďalekú kúpeľnú promenádu s fontánou, príjemné prostredie, ale predovšetkým liečebné procedúry a stravovanie pod jednou strechou, to všetko vám ponúka Kúpeľný hotel Metropol. Ubytovaní hostia majú od pondelka do piatku voľný vstup do AQUAFORA - najväčšieho a najkrajšieho aquaparku českých kúpeľov. Pre väčšie pohodlie je vám tiež k dispozícii hotelové... viac »
  od 64 €/noc

 • Hotel Spa & Kur Hotel Harvey****, Františkovy Lázně

  Hotel Harvey leží na samom okraji kúpeľnej zóny, v pokojnom a tichom prostredí pri centrálnom lesopa rku, pritom len len pár krokov od kúpeľného centra Františkových Lázní. Hotel predstavuje ideálnu voľbu pre Váš kúpeľný či relaxačný pobyt vo Františkových Lázních. Prvotriedny servis štvorhviezdičkového hotela, liečebné, spa a wellness programy pod vedením profesionálnych terapeutov a... viac »
  od 57 €/noc

 • Liečebný dom Belvedere***, Františkovy Lázně

  Kúpeľný hotel Belvedere leží v tichej lokalite, na rozhraní centra mesta a parku. Bol postavený v ro ku 1855. Časť procedúr sa poskytuje priamo v hlavnej budove, na ostatné sa dochádza romantickým Jitřným parkom do neďalekých Císařských a Slatinných kúpeľov. Hostia majú od pondelka do piatku voľný vstup do Aquafora - najväčšieho a najkrajšieho aquaparku českých kúpeľov. viac »
  od 70 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Goethe***, Františkovy Lázně

  Kúpeľný hotel Goethe sa nachádza v samom srdci Františkových Lázní, priamo na kúpeľnej promenáde. Je priamo prepojený s kúpeľným hotelom Savoy. V budove sa nachádza liečebné oddelenie a lekár, ako aj niektoré procedúry. Ubytovaní hostia majú od pondelka do piatku voľný vstup do AQUAFORA - najväčšieho a najkrajšieho aquaparku českých kúpeľov. viac »
  od 48 €/noc

 • Hotel Imperial****, Františkovy Lázně

  Hotel Imperial **** sa nachádza v samom srdci Františkových Lázní. Svojim hosťom ponúka okrem komfor tného ubytovania a stravovania aj liečebné procedúry - všetko pod jednou strechou. viac »
  od 87 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Pawlik****, Františkovy Lázně

  Kúpeľný hotel Pawlik sa nachádza v centre mesta, pri kúpeľnom parku. Všetky služby vrátane liečebnéh o oddelenia - Cisárskych kúpeľov - sú poskytované pod jednou strechou. Súčasťou hotela je AQUAFORUM - najväčší a najkrajší aquapark českých kúpeľov, do ktorého majú hostia neobmedzený vstup. viac »
  od 94 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Savoy****, Františkovy Lázně

  Kúpeľný hotel Savoy sa nachádza v centre mesta, priamo na kúpeľnej promenáde. Hotel má vlastný miner álny prameň, nachádza sa tu lekár a liečebné oddelenie so všetkými službami pod jednou strechou. Ubytovaní hostia majú od pondelka do piatku neobmedzený vstup do AQUAFORA - najväčšieho a najkrajšieho aquaparku českých kúpeľov. viac »
  od 49 €/noc

 • Hotel Reza****, Františkovy Lázně

  Hotel Reza sa nachádza v centre kúpeľného mesta Františkovy Lázně, 250 m od kúpeľnej promenády. Hist orická budova hotela bola zrekonštruovaná v roku 2009, napriek tomu si však zachovala svoju pôvodnú tvár. V hoteli je k dispozícii 40 komfortne zariadených izieb, vnútorný a sezónny vonkajší bazén ako aj balneocentrum s vlastným minerálnym prameňom. viac »
  od 52 €/noc

 • Hotel Francis Palace****, Františkovy Lázně

  Hotel Francis Palace **** sa nachádza v kľudnej časti Františkovych Lázní. V hoteli máte zabezpečené okrem stravy a ubytovania aj liečebné procedúry, ku ktorým sa využíva minerálna voda a slatina z miestnych ložísk. Novinkou je vitálny svet s oddychou zónou. viac »
  od 52 €/noc

Zavolajte nám