Zavolajte nám

Wellness hotely Dudince

Našli sme pre Vás 45 pobytov v 6 hoteloch
 • Lokalita
  Slovenskox
 • Dudincex
 • Kúpeľný Hotel Minerál***, Dudince

  Hotel Minerál je moderný trojhviezdičkový hotel, situovaný priamo v centre mesta Dudince v tesnej bl ízkosti kúpeľného areálu. V hoteli Minerál si môžete vybrať z ponuky pobytov s liečebným režimom (niektoré vodoliečebné procedúry sa poskytujú v kúpeľnom hoteli Rubín) alebo z relaxačných pobytov. Hotel je známy vynikajúcou kuchyňou. viac »
  od 45 €/noc

 • Liečebný dom Rubín, Dudince

  Liečebný dom Rubín v Dudinciach je situovaný v krásnom prostredí kúpeľného parku. Ide o zariadenie, kde nájdete všetko pod jednou strechou. V liečebnom trakte sa poskytuje komplexná kúpeľná starostlivosť, nechýba reštaurácia a 2 bary, bazén a wellness centrum, športoviská. V hotelových ordináciách lekári ordinujú medikamentóznu liečbu a dietoterapiu. V bezprostrednej blízkosti liečebného domu... viac »
  od 45 €/noc

 • Hotel Hviezda***, Dudince

  Hotel Hviezda disponuje veľkým bazénom, moderným welllnes centrom a bowlingom a svojim klientom ponú ka širokú škálu ubytovacích, stravovacích a doplnkových služieb, predovšetkým však širokú ponuku wellness a relaxačných pobytov. Po celkovej rekonštrukcii ubytovacej časti ponúka príjemné a kvalitné ubytovanie. Veľký hotelový bazén je hosťom k dispozícii počas celého pobytu. Novinkou... viac »
  od 33 €/noc

 • Liečebný dom Diamant***, Dudince

  Hotel Diamant leží priamo v srdci kúpeľov Dudince. Tento známy liečebný dom poskytuje okrem ubytovan ia v moderne zariadených izbách aj kúpeľné a uzdravovacie procedúry. Hotelové bazény sú napojené na pramene liečivej vody. Práve jedinečné zloženie a vzácne balneologické vlastnosti minerálnej vody (podobné zloženie majú iba kúpele vo francúzskom Vichy a v Japonsku) ich predurčuje na liečenie... viac »
  od 61 €/noc

 • Liečebný dom Smaragd, Dudince

  Kúpeľný dom Smaragd je situovaný priamo v centre kúpeľného areálu v Dudinciach. Liečebný dom okrem p ríjemného ubytovania ponúka aj komplexnú kúpeľnú liečbu a zdravotnícku starostlivosť. Hotelové bazény sú napojené na vzácne pramene. Práve jedinečné zloženie a vzácne balneologické vlastnosti minerálnej vody (podobné zloženie majú iba kúpele vo Vichy vo Francúzsku a v Japonsku) ich predurčuje... viac »
  od 45 €/noc

 • Hotel Flóra**

  552
  8.6
  Hotel Flóra**, Dudince

  Hotel Flóra sa nachádza v tichej časti kúpeľnej zóny. Za priaznivú cenu ponúka atraktívne wellness c entrum. Každá izba má balkón, kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, TV – SAT, chladničku. Pre všetkých hostí je k dispozícii bazén s letnou terasou a jeho súčasťou je aj sedací bazénik s 36° C teplou vodou. Vychutnajte si sauny, masáže, ale aj whirlpool či masážne kreslá Ceragem,... viac »
  od 23 €/noc

Zavolajte nám