Zavolajte nám

Wellness hotely Demänovská dolina/Jasná

Našli sme pre Vás 5 pobytov v 5 hoteloch
 • Lokalita
  Slovenskox
 • Demänovská dolina/Jasnáx
 • Hotel Grand****, Demänovská dolina/Jasná

  V prestížnom hoteli Grand v Jasnej objavíte tichý pôvab Nízkych Tatier, bezchybné služby a elegantné interiéry, ktoré Vám spríjemnia Váš oddych pod Chopkom. Vychutnajte si maximálny luxus počas zimnej lyžovačky – Hotel Grand je postavený priamo pri lyžiarskej zjazdovke, od... viac »
  od 145 €/noc

 • Hotel Tri Studničky****, Demänovská dolina/Jasná

  Hotel Tri Studničky je klenotom ponúkajúcim nezvyčajnú atmosféru s  náznakom lákavej prestíže odlišujúcim sa od masy iných. Aj takto možno opísať boutique Hotel Tri Studničky**** v Nízkych Tatrách. Vychutnajte si  luxus v príjemnej forme vďaka unikátnemu spojeniu... viac »
  od 93 €/noc

 • Hotel Ostredok***, Demänovská dolina/Jasná

  Hotel Ostredok sa nachádza v Demänovskej Doline v Nízkych Tatrách, priamo v lyžiarskom stredisku Jas ná - Nízke Tatry, od lanovky a zjazdovky Biela Púť cez cestu asi 100m. Hotel Ostredok ponúka ubytovanie v 2-lôžkových izbách a apartmánoch, reštauráciu, kaviareň-bar, šport a relax - wellness, masáže, ski&snowboard school, rental. Parkovacia plocha je strážená. viac »
  od 28 €/noc

 • Wellness Hotel Chopok****, Demänovská dolina/Jasná

  Wellness Hoteli Chopok **** je situovaný na začiatku najväčšieho a najnavštevovanejšieho turistickéh o strediska na Slovensku JASNÁ Nízke Tatry.  Luxusný novootvorený Wellness Hotel Chopok **** v Nízkych Tatrách svojim dizajnom a vysokým štandardom poskytovaným služieb uspokojí požiadavky tých najnáročnejších klientov.Wellness Hotel Chopok **** je zameraný na ponuku wellness a relaxačných... viac »
  od 49 €/noc

 • Hotel Pošta****, Demänovská dolina/Jasná

  Nápaditá architektúra hotela v nadmorskej výške 1 117 m n. m. podčiarknutá panorámou hôr prináša dok onalý súzvuk s okolitou prírodou. Nevšedný interiér so závanom avantgardy a rôznorodosťou použitých materiálov je u nás pastvou pre tých, ktorým je blízka inakosť. V Hoteli Pošta**** objavíte prvotriedne služby v duchu hesla „Hosť do domu, pán do domu“ s personálom, ktorý pozná vaše želania aj... viac »
  od 96 €/noc

Zavolajte nám