Zavolajte nám

Wellness hotely Číž

Našli sme pre Vás 23 pobytov v 3 hoteloch
 • Lokalita
  Slovenskox
 • Čížx
 • Liečebný dom Mária**, Číž

  Nachádza sa v historickej časti kúpeľov, uprostred kúpeľného parku. Kapacita liečebného domu je 37 lôžok. Liečebný dom Mária poskytuje ubytovanie v jednom dvojlôžkovom apartmáne a v jedno- a dvojposteľových izbách. Po rekonštrukcii v roku 2004 sa v ňom spojili prvky moderného dizajnu a architektúry dávnych čias. K vybaveniu izieb patrí TV, chladnička,... viac »
  od 45 €/noc

 • Liečebný dom Slaná, Číž

  Liečebný dom Slaná je situovaný v historickej časti kúpeľov, v areáli parku. Ubytovanie je poskytova né v jednom dvojlôžkovom apartmáne, šiestich dvojlôžkových a ôsmich jednolôžkových izbách. Na stravu a procedúry sa dochádza do kúpeľného hotela Rimava (cca 250 m). Na prízemí liečebného domu Slaná sa nachádza stála výstava miestneho drevorezbára a kúpeľná galéria. viac »
  od 45 €/noc

 • Liečebný dom Rimava***, Číž

  Liečebný dom Rimava je najnavštevovanejším hotelom v kúpeľoch Číž. Zariadenie bolo v roku 2006 kompl etne zrekonštruované, a tak môže Liečebný dom Rimava poskytovať širokú škálu rôznych druhov ubytovania v moderných a dobre vybavených izbách. Rimava je prepojená s budovou Balneoterapie. Jódové kúpele Číž sú jediné svojho druhu v celom Slovensku. Vďaka svojej prírodnej, jódo-brómovej vode,... viac »
  od 51 €/noc

Zavolajte nám