Zavolajte nám

Wellness hotely Bükfürdő

Našli sme pre Vás 18 pobytov v 6 hoteloch
 • Lokalita
  Maďarskox
 • Bükfürdőx
 • Apartmán Hotel Bukfurdo***, Bükfürdő

  Apartman Hotel*** je komplex štyroch budov: A, B, C, D, ktoré svojim hosťom ponúkajú ubytovanie v je dnom z najznámejších kúpeľných miest v Maďarsku, v Bukfurdo. Budovy A a B sa nachádzajú 5 min. chôdze od termálnych kúpeľov. Budovy C, D, ktoré sa nachádzajú v kľudnejšom prostredí sú vzdialené od kúpeľov cca. 10 min. Každý z apartmánov disponuje vlastnou kuchynkou a kúpeľňou so sociálnym... viac »
  od 20 €/noc

 • Hotel Hunguest Répce***, Bükfürdő

  Ubytovacie zariadenie leží na samote, v tichom prostredí.Jeho hlavnými výhodami sú kúpeľné a relaxač né procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, vysoký štandart, reprezentatívnosť, jednoducho dostupné športoviská, tiché okolie.Je zvlášť vhodné pre relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné pobyty, medové týždne, ubytovanie pre náročnú klientelu. viac »
  od 46 €/noc

 • Hotel Greenfield Golf & Spa****, Bükfürdő

  Luxusný 4-hviezdičkový rezort Greenfield Golf & Spa sa nachádza v meste Bükfürdő. Wellness areál má plochu 3500 m2 a ponúka wellness služby, 2 termálne bazény, vonkajší bazén, vírivku, plavecký aj detský bazén, saunový svet, turecké a rímske kúpele či fitness centrum.  Vynikajúce gurmánske jedlá si môžete vychutnať v reštaurácii Seasons s terasou s výhľadom na golfové ihrisko. Raňajky sa... viac »
  od 78 €/noc

 • Hotel Danubius Hotel Bük****, Bükfürdő

  Ubytovacie zariadenie leží priamo v meste.Jeho hlavnými výhodami sú architektonicky zaujímavé okolie , kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, jednoducho dostupné športoviská, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné pobyty, medové týždne. viac »
  od 84 €/noc

 • Hotel Hunguest Répce Gold****, Bükfürdő

  Ubytovacie zariadenie leží priamo v obci.Jeho hlavnými výhodami sú kúpeľné a relaxačné procedúry v o bjekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, vysoký štandart, reprezentatívnosť, vybavenie pre pobyty rodiny s deťmi, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia.Je zvlášť vhodné pre firemné akcie a školenia, relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné pobyty, rodinné dovolenky,... viac »
  od 54 €/noc

 • Hotel Piroska****, Bükfürdő

  Hotel Piroska z príležitosti 20. výročia prešiel kompletnou rekonštrukciou, hostí napriek tomu víta stále jeho typická priateľská a rodinná atmosféra. Hotel Piroska je jediný štvorhviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza v centre mesta Buk, takže hostia majú možnosť zapojiť sa do mestských programov, ale hotel ponúka aj bezplatnú autobusovú dopravu počas celého dňa do kúpeľov Bük. viac »
  od 39 €/noc

Zavolajte nám