Zavolajte nám

Wellness hotely Budapešť

Budapešť

Hodnotenia 286x

Akciové ponuky Budapešť

Recenzie a tipy

 • Odporúčam všetkými desiatimi, ako hotel tak aj mesto Budapešť.

Informácie

Budapešť, hlavné mesto kúpeľov

Budapešť, hlavné mesto kúpeľov. Priamo u našich maďarských susedov sa...

Našli sme pre Vás 6 pobytov v 4 hoteloch
 • Lokalita
  Maďarskox
 • Budapešťx
 • Hotel Aquaworld Resort****, Budapešť

  Rezort Aquaworld Budapest stojí na okraji Budapešti v časti Dunakészi. V tichom prostredí, neďaleko diaľničného okruhu M0. Hotelové wellness centrum ponúka vonkajší aj vnútorný bazén s termálnou vodou a saunový svet. Priamo z wellness sa dá prejsť do najväčšieho krytého Aquaparku v Európe. Hostia rezortu Aquaworld Budapest majú k dispozícii bezplatnú službu kyvadlovej dopravy na Námestie... viac »
  od 82 €/noc

 • Hotel Danubius Grand Margitsziget****, Budapešť

  Ubytovacie zariadenie leží v centre mesta, v blízkosti hlavných turistických zaujímavostí.Jeho hlavn ými výhodami sú umiestnenie v prírode, výnimočné štýlové prostredie, architektonicky zaujímavé okolie, blízkosť vodnej plochy vhodnej na kúpanie, blízkosť termálnych kúpalísk, kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, vysoký štandart, reprezentatívnosť,... viac »
  od 82 €/noc

 • Hotel Danubius Health Spa Resort Margitsziget****, Budapešť

  Ubytovacie zariadenie leží v centre mesta, v blízkosti hlavných turistických zaujímavostí.Jeho hlavn ými výhodami sú výnimočné štýlové prostredie, blízkosť vodnej plochy vhodnej na kúpanie, kúpeľné a relaxačné procedúry v objekte, veľký výber služieb priamo v zariadení, vysoký štandart, reprezentatívnosť, flexibilné priestory vhodné na školenia a spoločenské podujatia.Je zvlášť vhodné pre... viac »
  od 82 €/noc

 • Hotel Danubius Health Spa Resort Helia****, Budapešť

  Súčasťou ubytovacieho zariadenia Danubius Health Spa Resort Helia sú klub zdravia, kr ytý bazén, parná sauna, sauna a fitnes centrum. Kúpele v zariadení ponúkajú miestnosť na masáže a starostlivosť o telo, kúry na tvár a kozmetické služby. Medzi business výhody patria business centrum,... viac »
  od 76 €/noc

Zavolajte nám