Zavolajte nám

Wellness hotely Bardejov

Našli sme pre Vás 75 pobytov v 6 hoteloch
 • Lokalita
  Slovenskox
 • Bardejovx
 • Hotel Alexander****, Bardejov

  Novozrekonštruovaný Hotel Alexander**** ponúka ubytovanie v 75 luxusne zariadených izbách a apartmán och. Hotelové wellness je hosťom k dispozícii denne. Ubytovaní hostia v ňom môžu nájsť whirlpool, fínsku saunu, parnú saunu, ochladzovací bazén, zážitkové sprchy, tepidárium a fitness. V ponuke je tiež niekoľko druhov masáží. Hotel Alexander ponúka aj priestory na organizáciu kongresov s... viac »
  od 62 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Astória***, Bardejov

  Hotel Astória je historickou dominantou Bardejovských Kúpeľoch a nachádz a sa v centre Kúpeľov priamo oproti kúpeľnej kolonáde. Hotel bol postavený v roku 1898 a pri výzdobe fasády a výtvarnej výzdobe interiéru bola použitá neorenesančná a neobaroková ornamentika. Hotel je... viac »
  od 55 €/noc

 • Dependance kúpeľov, Bardejov

  V areáli kúpeľov sa nachádzajú depandance hotelov, nazývané vilky, v ktorých sa poskytuje ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách. Stravovanie je poskytované v hoteloch Astória alebo Ozón. Vilky sú klientom k dispozícii počas hlavnej sezóny.  Eta sa nachádza za kúpeľným domom, cca 250m od hotela Ozón, kam sa chodí na stravu. Vilka má kapacitu 16 lôžok (2 jednolôžkové izby a 7... viac »
  od 43 €/noc

 • Kúpeľný Hotel Ozón***, Bardejov

  Hotel Ozón je svojou lôžkovou kapacitou najväčším ubytovacím zariadením v Bardejovských kúpeľoch. Ho tel bol postavený v roku 1976. Liečebný dom sa nachádza priamo v centre Bardejovských kúpeľov, v príjemnom prostredí kúpeľného parku pri prameňoch minerálnych vôd. Rozsahom svojich služieb uspokojí Hotel Ozón aj náročných návštevníkov. Klienti majú možnosť absolvovať liečebné a relaxačné služby.... viac »
  od 55 €/noc

 • Penzión František, Diana, Fontána***, Bardejov

  Penzión František je novým ubytovacím zariadením, vznikol rekon&s caron;trukciou a rozšírením už existujúcej stavby. Penzión je situovaný 200m od centra Kúpeľov a návštevníkom ponúka príjemnú a tichú atmosféru, ktorú umocňuje vôňa... viac »
  od 48 €/noc

 • Hotel Alžbeta***, Bardejov

  Ubytovacie zariadenie leží priamo v obci, v centre kúpeľného mesta.Jeho hlavnými výhodami sú umiestn enie v prírode, výnimočné štýlové prostredie, tiché okolie.Je zvlášť vhodné pre relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné pobyty, rodinné dovolenky. viac »
  od 51 €/noc

Zavolajte nám